Lampy Sollux do światłoterapii 

Lampy Sollux

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą nowoczesnych lamp leczniczych Sollux i sprzętu do światłolecznictwa (lampy ze statywami, żarówki do lamp Sollux). Lampy Sollux przeznaczone są do stosowania w zabiegach ciepłoleczniczych. To urządzenie elektryczne, emitujące promieniowanie krótkie - wnikające głębiej w tkanki – widzialne białe i podczerwone. Promieniowanie dociera do 3 cm w głąb tkanek: rozszerza naczynia krwionośne, poprawiając ukrwienie i zmniejszając napięcie mięśni i ból. Nasza oferta zawiera dwa warianty: lampy statywowe i lampy stołowe.

Miejsce stosowania lamp Sollux

Znajdują zastosowania w szpitalach, przychodniach, gabinetach fizykoterapeutycznych, kosmetycznych oraz w domu pacjenta do rehabilitacji bezpośredniej. Polecamy szeroki wybór aparatów i sprzętu medycznego do światłoterapii. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję