Aparaty do terapii podciśnieniowej - VACUM 

Aparaty lub moduły do terapii podciśnieniowej (VACUUM)

W przypadku zabiegów elektroterapii, klasyczne elektrody można zastąpić elektrodami na podciśnienie. Niezbędny jest też moduł obsługujący te elektrody. 

W naszej ofercie znajdują się aparaty do terapii podciśnieniowej, które mogą być stosowane jako niezależne urządzenia (tylko do tego typu terapii) lub jako moduły do aparatów do elektroterapii. Urządzeniem, który łączy oba te zastosowania jest aparat do terapii podciśnieniowej BARDOMED V1. Natomiast aparat do VACUM Enraf-Nonius Vacotron 460 to moduł, który można podłączyć do:

  • aparatu Sonopuls 492 marki Enraf-Nonius (aparat typu combi: elektroterapia, ultradźwięki, terapia skojarzona),
  • aparatu Endomed 482 marki Enraf-Nonius, który jest urządzeniem do elektroterapii.

Moduł Vacotron 460 nie może być więc stosowany jako oddzielne urządzenie, staje się sprzętem do terapii podciśnieniowej dopiero po podłączeniu go z jednym z wymienionych wyżej aparatów. 

W przypadku pytań o sprzęt rehabilitacyjny, zapraszamy do kontaktu. Nasi fizjoterapeuci chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję