Aparaty do terapii podciśnieniowej - VACUM 

Zastosowanie terapii podciśnieniowej

Terapia podciśnieniowa to metoda mająca na celu przyspieszenie gojenia ran (także tych trudno gojących się) za pomocą wytwarzania ujemnego ciśnienia w ich łożysku. Polegająca na działaniu pulsująco-ssącej fali podciśnieniowej i ma zastosowanie w większości dziedzin medycyny. Pojęcie podciśnienia jest stosowane w celu określenia zdarzenia, w którym ciśnienie w układzie zamkniętym jest niższe od ciśnienia wokół niego.  Do najpopularniejszych schorzeń, które mogą być poddane terapii podciśnieniowej zalicza się: stopę cukrzycową, odleżyny, rany pourazowe, oparzenia, przetoki jelitowe, zaburzenia krążenia obwodowego. Czas całkowitego leczenia przy pomocy podciśnienia jest zróżnicowany ze względu na rozległość rany.

Aparaty do terapii podciśnieniowej (vacum) 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych urządzeń do terapii ciśnieniowej. Oferujemy szeroki wybór aparatów i wyposażenia stanowisk do terapii podciśnieniowej. 
katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję