Stoły do masażu składane 

Składane stoły do masażu 

Stoły do masażu to konieczny element każdego gabinetu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, funkcjonalne i wytrzymałe składane stoły do masażu oraz łóżka do masażu typu Panda, Gallo Plus, Tris, VIVA, Collibra, Alba. Istnieje możliwość wyboru kolorów tapicerki oraz stelaża. Oprócz tego, oferujemy akcesoria dodatkowe do łóżek: podgłówek regulowany, podłokietniki, pokrowiec, półki pod ramiona, wieszak na ręczniki. Z naszej bogatej oferty wybrać można odpowiednie i komfortowe łóżko do masażu. Oferowane przez nas składane stoły rehabilitacyjne mają wiele opcji regulacji m.in. zmiana wysokości stelaża, regulacja podgłówka, a także zmiana położenia każdej z części stołu w celu lepszego wykonania zabiegu przez fizjoterapeutę.

Proponujemy nowoczesne, funkcjonalne i wytrzymałe składane stoły do masażu oraz łóżka do masażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję