Crosstrainery (orbitreki) 

Crosstrainery (orbitreki)

Crosstrainery, czyli inaczej orbitreki są to urządzenia do treningu tlenowego. Pozwalają one na ćwiczenia zarówno górnych jak i dolnych partii ciała. Ćwicząc na orbitreku odchudzamy się i wyrabiamy kondycję, ćwicząc całe ciało.  Technika ćwiczeń jest łatwa, a samo urządzenie proste w obsłudze. Trening wykonywany na crosstrainerze jest bezpieczny i co najważniejsze niezwykle skuteczny.

W ofercie posiadamy dwa crosstrainery marki Kettler. Są to najchętniej wybierane urządzenia do ćwiczeń fitness, które służą do przeprowadzania intensywnego treningu o charakterze cardio lub interwałowym. Oferujemy nowoczesne systemy treningowe przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i do profesjonalnych klubów fitness i siłowni. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję