Suche baseny 

Suche baseny

Suche baseny to idealne połączenie rehabilitacji dzieci z zabawą. Wykorzystywane są one do prowadzenia aktywnej rehabilitacji dzieci po różnego rodzaju urazach lub upośledzeniach. Innym celem ich stosowania jest, także wykorzystanie ich w zabiegach fizjoterapeutycznych i ćwiczeniach wspomagających. Suche baseny wykonane są z poliuretanowej pianki zapobiegającej ich odkształcaniu. Dodatkowo pokryte są tapicerką skóropodobną chroniącą przed zabrudzeniami i łatwą w utrzymaniu. W swojej ofercie mamy również różnego rodzaju akcesoria do suchych basenów takie jak: schodki, piłki, mostki, półwałki.

Oferujemy zakup basenów w dwóch rozmiarach: 200x200x50 cm i 250x250x50 cm. Istnieje możliwość wykonania basenu o innych wymiarach.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję