Popularne terapie

Fala uderzeniowa. Aparat do fali uderzeniowej Rosetta ESWT

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to metoda leczenia fizykalnego, w której firma BardoMed czuje się najmocniejsza. Już ponad 100 gabinetów z powodzeniem i świetnymi rezultatami pracuje na fali uderzeniowej Rosetta ESWT.
+ Sprawdź
Laseroterapia wysokoenergetyczna - laser wysokoenergetyczny BardoMed

Laseroterapia wysokoenergetyczna

Laser wysokoenergetyczny to drugi, zaraz po fali uderzeniowej najbardziej skuteczny zabieg fizykalny. Stosowany w celu szybkiej i efektywnej pracy z różnymi rodzajami schorzeń, m.in. u sportowców.
+ Sprawdź
Doctor Tecar - terapia tecar. Sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym. BardoMed

Doctor Tecar

Terapia Tecar polega na głębokim przegrzewaniu tkanek, oparta jest na działaniu fali radiowej wysokiej częstotliwości. Pozwala na bardzo szybki powrót do sprawności, nawet po kontuzjach i poważnych urazach.
+ Sprawdź
Rehabilitacja neurologiczna. Sprzęt do rehabilitacji Kraków

Rehabilitacja neurologiczna

W rehabilitacji neurologicznej wykorzystujemy metodę EMG Biofeedback, która polega na monitorowaniu napięcia mięśniowego. Aparaty do EMG Biofeedback wyłapują sygnały elektryczne w mięśniach, by następnie przełożyć je na formę graficzną zrozumiałą dla pacjenta i fizjoterapeuty.
+ Sprawdź
Trening funkcjonalny - Epte Inertial System. Sklep rehabilitacyjny

Trening funkcjonalny

Do treningu funkcjonalnego polecamy urządzenie Epte Inertial System. Jest to produkt do treningu isoinercyjnego, które pozwala na trening mięśni w fazie ekscentrycznej, która jest najbardziej efektywna. Trening funkcjonalny może być stosowany zarówno podczas zajęć fitness, jak również podczas rehabilitacji.
+ Sprawdź
Rehabilitacja zwierząt. Sprzęt medyczny rehabilitacyjny - BardoMed

Rehabilitacja zwierząt

Aparaty do fizykoterapii stosowane u ludzi znajdują również zastosowanie u zwierząt. Należą do nich urządzenia do elektroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, laseroterapii, fala uderzeniowa czy lasery wysokoenergetyczne.
+ Sprawdź