Popularne terapie

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to metoda leczenia fizykalnego, w której firma BardoMed czuje się najmocniejsza. Już ponad 100 gabinetów z powodzeniem i świetnymi rezultatami pracuje na fali uderzeniowej Rosetta ESWT.
+ Sprawdź

Laseroterapia wysokoenergetyczna

Laser wysokoenergetyczny to drugi, zaraz po fali uderzeniowej najbardziej skuteczny zabieg fizykalny. Stosowany w celu szybkiej i efektywnej pracy z różnymi rodzajami schorzeń, m.in. u sportowców.
+ Sprawdź

Doctor Tecar

Terapia Tecar polega na głębokim przegrzewaniu tkanek, oparta jest na działaniu fali radiowej wysokiej częstotliwości. Pozwala na bardzo szybki powrót do sprawności, nawet po kontuzjach i poważnych urazach.
+ Sprawdź

Rehabilitacja neurologiczna

W rehabilitacji neurologicznej wykorzystujemy metodę EMG Biofeedback, która polega na monitorowaniu napięcia mięśniowego. Aparaty do EMG Biofeedback wyłapują sygnały elektryczne w mięśniach, by następnie przełożyć je na formę graficzną zrozumiałą dla pacjenta i fizjoterapeuty.
+ Sprawdź

Trening funkcjonalny

Do treningu funkcjonalnego polecamy urządzenie Epte Inertial System. Jest to produkt do treningu isoinercyjnego, które pozwala na trening mięśni w fazie ekscentrycznej, która jest najbardziej efektywna. Trening funkcjonalny może być stosowany zarówno podczas zajęć fitness, jak również podczas rehabilitacji.
+ Sprawdź

Rehabilitacja zwierząt

Aparaty do fizykoterapii stosowane u ludzi znajdują również zastosowanie u zwierząt. Należą do nich urządzenia do elektroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, laseroterapii, fala uderzeniowa czy lasery wysokoenergetyczne.
+ Sprawdź