Akademia BardoMed – szkolenia dla fizjoterapeutów w 2019 roku

Szkolenia dla fizjoterapeutów 2019

Wydarzenia

“Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.” [Mahatma Gandhi] Profesja fizjoterapeuty w Polsce należy do grupy zawodów, w których szczególnie liczy się ilość oraz jakość odbytych kursów. Ukończenie studiów magisterskich to tak naprawdę dopiero początek drogi do budowania własnej marki oraz prestiżu swojego gabinetu. Niejednokrotnie kursy dla fizjoterapeutów wiążą się z wysokimi kosztami, dlatego też Akademia BardoMed ma na celu dostarczenie wiedzy w przystępnej dla każdego (nawet studenta) cenie.

W 2019 roku przygotowaliśmy szkolenia dla fizjoterapeutów m.in. z rehabilitacji sportowej:

1. Nowoczesna fizykoterapia w rehabilitacji sportowej – szkolenie jednodniowe

Najbliższe szkolenie odbędzie się:

  • 2 marca 2019 – Kraków – ZAPISY na szkolenie tutaj

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego fizjoterapeutę i osteopatę Michała Kaczmarka, który na co dzień współpracuje z polską kadrą lekkoatletów i tenisistek. Szkolenie ma charakter warsztatowy, w 80% składa się z praktyki, dzięki czemu uczestnicy będą w stanie w swobodny sposób przenieść przekazaną wiedzę do swojej codziennej pracy. Podczas warsztatów prowadzący skupi się na ukazaniu uczestnikom, w jaki sposób pracuje ze sportowcami, jakie metody i techniki stosuje oraz jakie urządzenia do fizykoterapii są dla niego wsparciem w codziennej pracy.

Szkolenia dla fizjoterapeutów 2019

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

  • Kameralne: szkolenie organizowane jest dla ok. 10 osób, natomiast w grupach praktycznych pracują 3-4 osoby.
  • ¾ warsztatów to wiedza praktyczna.
  • Każdy uczestnik kursu po jego odbyciu otrzymuje certyfikat.
  • Szkolenia prowadzone są przez praktyków z długoletnim doświadczeniem.
  • Warsztaty odbywają się na sprzęcie, z którego korzystają największe kluby sportowe: AC Milan, Atalanta Bergamo, Trentino Volley. Uczestnicy poznają pracę m.in. z aparatem do fali uderzeniowej, urządzeniem do laseroterapii wysokoenergetycznej oraz terapii Tecar.

2. Przezskórna elektroliza Epte® – szkolenie dwudniowe

Najbliższe szkolenia odbędą się w następujących terminach:

  • 16-17 marca 2019 – Kraków – ZAPISY na szkolenie tutaj
  • 13-14 kwietnia 2019 – Łódź
  • 1-2 czerwca 2019 – Warszawa

Szkolenie prowadzone jest przez Adama Michońskiego, który posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty oraz 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu zabiegów oraz kursów z Przezskórnej elektrolizy Epte®.

Szkolenie przeznaczone jest dla: fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy/ortopedów.

Główny cel kursu to zapoznanie uczestników z niezwykle skuteczną metodą przezskórnej elektrolizy w leczeniu tendinopatii. Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z metodyką wykonywania zabiegu oraz nabywają umiejętność jego wykonywania pod kontrolą USG.

Szczegółowy program kursu, a także więcej informacji na temat urządzenia do przezskórnej elektrolizy Epte® można znaleźć tutaj

Informacje na temat wszystkich naszych kursów można również znaleźć w naszych wydarzeniach na Facebooku.

Autor: Anna Cebeńko

Anna Cebeńko to Ekspert firmy BardoMed w zakresie doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań do gabinetu rehabilitacji i fizykoterapii. Posiada 6-letnie doświadczenie pracy w firmie. Chętnie podpowie również w jaki sposób wypromować swój gabinet przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnych urządzeń oraz możliwości social mediów.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Ciekawi nas Twoja opinia, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *