Zamknij
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini
  • Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini
1/1
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini Zobacz większe

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini

CRIO Air Mini to aparat do krioterapii na zimne powietrze (do -32°C) z przepływem do 1500 l/min. CRIO Air Mini to najmniejszy z przyrządów do krioterapii. Do zastosowania w gabinetach fizykoterapii małej i średniej wielkości.

Zapytaj o produkt

28 400,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wysokość93 cm
Szerokość30 cm
Waga53 kg
Zasilanie110/230 V 50/60 Hz
Klasa1, Tyb B
Zakres temperaturydo -32°C
Przepływ powietrza350-1500 l/min.
Długość przewodu170 cm
+
Rozwiń całą listę

Aparat do krioterapii CRYO Air Mini z wykorzystaniem zimnego powietrza (do -32°C) z przepływem do 1500 l/min do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Nowoczesny system wytwarzający zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza, a tym samym celowo pozbawiającym ciało jego ciepła. Powietrze jest schładzane, a potem z temperaturą -32°C tłoczone na skórę specjalnym przewodem. Zimne powietrze redukuje dolegliwości bólowe, opóźnia zapalenia, przyśpiesza przepływ krwi, poprawia sprawność ruchową. CRYO Air Mini to optymalne rozwiązanie do zastosowania w gabinetach fizykoterapii, małej i średniej wielkości.

Zobacz akcesoria dodatkowe

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję