Zamknij
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini
  • Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini
1/1
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini Zobacz większe
Oceń produkt: 

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Mini

CRIO Air Mini to aparat do krioterapii na zimne powietrze (do -32°C) z przepływem do 1500 l/min. CRIO Air Mini to najmniejszy z przyrządów do krioterapii. Do zastosowania w gabinetach fizykoterapii małej i średniej wielkości.

25 750,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wysokość93 cm
Szerokość30 cm
Waga53 kg
Zasilanie110/230 V 50/60 Hz
Klasa1, Tyb B
Zakres temperaturydo -32°C
Przepływ powietrza350-1500 l/min.
Długość przewodu170 cm
+
Rozwiń całą listę

Aparat do krioterapii CRYO Air Mini z wykorzystaniem zimnego powietrza (do -32°C) z przepływem do 1500 l/min do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Nowoczesny system wytwarzający zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza, a tym samym celowo pozbawiającym ciało jego ciepła. Powietrze jest schładzane, a potem z temperaturą -32°C tłoczone na skórę specjalnym przewodem. Zimne powietrze redukuje dolegliwości bólowe, opóźnia zapalenia, przyśpiesza przepływ krwi, poprawia sprawność ruchową. CRYO Air Mini to optymalne rozwiązanie do zastosowania w gabinetach fizykoterapii, małej i średniej wielkości.

Zobacz produkty powiązane

Zobacz akcesoria dodatkowe

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję