Zamknij
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air turbo
  • Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air turbo
1/1
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air turbo Zobacz większe

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Turbo

CRYO Air Turbo z wykorzystaniem zimnego powietrza do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Z nowoczesnym system wytwarzającym zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza,charakteryzuje się stałą, wysoką wydajnością chłodzenia i przepływem do 1500 l/min.

Zapytaj o produkt

38 850,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wysokość 93 cm
Szerokość 30 cm
Waga 53 kg
Zasilanie 110/230 V 50/60 Hz
Klasa 1, Typ B
Zakres temperatury do -40°C
Przepływ powietrza 350-1500 l/min.
Długość przewodu 170 cm
+
Rozwiń całą listę

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air Turbo (do -40°C) przepływ do 1500 l/min. Do zastosowania wszędzie tam, gdzie jest potrzebny praktyczny, mały, przenośny (przewoźny) aparat do terapii niską temperaturą np. ortopedia, reumatologia, chirurgia powypadkowa, medycyna sportowa, klinika ran oparzeniowych.

Aparaty z wykorzystaniem zimnego powietrza do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Nowoczesny system wytwarzają zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza, a tym samym celowo pozbawia ciało jego ciepła. Seria CRYO Air wykorzystuje bezpłatny nośnik energii powietrze i dlatego zawsze jest sprawna i nie ma problemów z pozyskiwaniem surowca. Podobnie jak w systemie klimatyzacji powietrze w pomieszczeniu jest schładzane, a potem z temperaturą -32°C do -60°C tłoczone na skórę (patrz dane techniczne) specjalnym przewodem.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję