Zamknij
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air C200
  • Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air C200
1/1
Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air C200 Zobacz większe

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air C200

CRYO Air C200 z wykorzystaniem zimnego powietrza (do –40°C) do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Z nowoczesnym system wytwarzającym zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza, charakteryzuje się stałą, wysoką wydajnością chłodzenia i przepływem do 1500 l/min.

Zapytaj o produkt

40 100,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wysokość101 cm
Szerokość38 cm
Waga65 kg
Zasilanie110/230 V 50/60 Hz
Klasa1, Typ B
Zakres temperaturydo -40°C
Przepływ powietrza350-1500 l/min
Długość przewodu170 cm
+
Rozwiń całą listę

Aparat do krioterapii na zimne powietrze CRYO Air C200 (do –40°C) przeznaczony jest do gabinetów rehabilitacji i fizjoterapii. Charakteryzuje się stałą, wysoką wydajnością chłodzenia i przepływem do 1500 l/min. Do zastosowania w średnich i dużych gabinetach fizykoterapii oraz klinikach i sanatoriach.

Aparaty z wykorzystaniem zimnego powietrza do stosowania w gabinetach rehabilitacyjnych, szpitalach, sanatoriach. Nowoczesny system wytwarza zimne powietrze z regulowanym strumieniem powietrza, a tym samym celowo pozbawia ciało jego ciepła. Seria CRYO Air wykorzystuje bezpłatny nośnik energii powietrze i dlatego zawsze jest sprawna i nie ma problemów z pozyskiwaniem surowca. Podobnie jak w systemie klimatyzacji powietrze w pomieszczeniu jest schładzane, a potem z temperaturą -40°C tłoczone na skórę specjalnym przewodem.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję