Zamknij
Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P
  • Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P
  • Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P
1/2

Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P

Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P wyposażone jest w poręcze boczne, wysokiej jakości szczyty oraz wysięgnik. Łóżko przeznaczone jest dla jednej osoby o wadze nie przekraczającej 190 kg. Łóżko Taurus 3 P jest wytrzymałą konstrukcją metalową pokrytą trwałym proszkowym wykończeniem.

Zapytaj o produkt

3 100,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wymiary90 x 200 cm
Szerokość zewnętrzna105 cm
Długość zewnętrzna214 cm
Regulacja wysokości395-800 mm
Całkowity ciężar65 kg
Maksymalne obciążenie łóżka190 kg

Łóżko rehabilitacyjne typu TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym, jak i w domu. Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 3P wyposażone jest w poręcze boczne, wysokiej jakości szczyty oraz wysięgnik. Łóżko przeznaczone jest dla jednej osoby o wadze nie przekraczającej 190 kg. Łóżko Taurus 3 P jest wytrzymałą konstrukcją metalową pokrytą trwałym proszkowym wykończeniem.

Po podłączeniu do zasilania siłowniki umieszczone na obydwu końcach łóżka umożliwiają ustawienie leża na wysokości od 395 mm do 800 mm od poziomu podłogi. Leże może być ustawione w pozycji Trelenburga lub AntyTrelenburga przy użyciu odpowiedniej funkcji pilota kontrolnego. Dodatkowy siłownik umieszczony pod leżem umożliwiają pełne wyprofilowanie oparcia pleców.

Konstrukcja łóżka jest zwarta i ergonomiczna, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, stabilnością, estetyką wykonania, łatwością montażu i transportu. Obudowa łóżka wykonana jest ze szlachetnych gatunków drewna. Łóżko dostępne jest w dwóch wersjach, z leżem metalowym łatwym w dezynfekcji oraz leżem drewnianym z listwami sprężynującymi.

Dodatkowe wyposażenie:

  • wieszak na kroplówkę,
  • poręcze metalowe (lakierowane lub chromowane),
  • stolik przyłóżkowy,
  • możliwość przedłużenia leża o 200 mm.

Różne warianty modelu TAURUS:

  • TR/MESH/3P - z metalową siatką
  • TR/MESH/3P/LOW - wersja LOW

Podnóżek może być wykonany w wersji prostej lub łamanej.

Zobacz produkty powiązane

Zobacz akcesoria dodatkowe

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję