Zamknij
Łóżko rehabilitacyjne BARIATRIC 4P Lux
 • Łóżko rehabilitacyjne BARIATRIC 4P Lux
1/1
Łóżko rehabilitacyjne BARIATRIC 4P Lux Zobacz większe

Łóżko rehabilitacyjne BARIATRIC 4P Lux

Łóżko przeznaczone jest dla osób otyłych lub wymagających łóżka o zwiększonej szerokości łoża do 120 cm, co daje użytkownikowi poczucie wygody i komfortu. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja i zastosowanie specjalnych siłowników pozwalają na obciążenia dochodzące do 368 kg, a konstrukcja kolumnowa umożliwia łatwy dostęp do pacjenta za pomocą podnośnika osobowego typu Libra.

Zapytaj o produkt

5 864,40 zł

5 688,47 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wymiary120 x 200 cm
Wymiary zewnętrzne223 x 135 cm
Regulacja wysokości420-815 mm
Regulacja wysokości (wersja Low)260-625 mm

Łóżko szpitalne typu BARIATRIC Lux przeznaczone jest dla osób otyłych lub wymagających łóżka o zwiększonej szerokości łoża do 120 cm, co daje użytkownikowi poczucie wygody i komfortu. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja i zastosowanie specjalnych siłowników pozwalają na obciążenia dochodzące do 368 kg, a konstrukcja kolumnowa umożliwia łatwy dostęp do pacjenta za pomocą podnośnika osobowego typu Libra. Łóżko o konstrukcji kolumnowej z 4 siłownikami w obudowie drewnianej: szczyty oraz opuszczane poręcze drewniane, leże wypełnione jest metalowymi płaskownikami (polakierowane proszkowo). Łóżko BARIATRIC Lux zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających kientach, wyróżnia się funkcjonalną i estetyczną obudową drewnianą szczytów.

Łóżko przeznaczone jest dla jednej osoby o wadze nie przekraczającej 368 kg. Łóżko Bariatric jest wytrzymałą konstrukcją metalową pokrytą trwałym proszkowym wykończeniem. Po podłączeniu do zasilania siłowniki umieszczone na obu końcach łóżka umożliwiają ustawienie leża na wysokości od 420 mm do 815 mm od poziomu podłogi (wersja Bariatric Low – regulacja wysokości leża 260 mm do 625 mm). Leże może być ustawione w pozycji Trelenburga lub Anty-Trelenburga przy użyciu odpowiedniej funkcji pilota kontrolnego. Dwa dodatkowe siłowniki umieszczone pod leżem umożliwiają pełne wyprofilowanie oparcia, a system zapadkowy dodatkowo umożliwia regulację części podudzia.

Innowacyjna konstrukcja łóżka umożliwia zwiększenie długości leża o 20 cm, a dla pacjentów posiadających materac pneumatyczny przewidziana jest zwyżka do barierek zwiększające ich wysokość o 20 cm.

Możliwość ustalenia leża do pozycji:

 • zagłówkowej,
 • kucznej,
 • Trendelenburga do kąta +10,
 • AntyTrendelenburga do kąta -10.

Łóżko w standardzie wyposażone jest w:

 • komplet poręczy o wzmocnionej konstrukcji,
 • cztery koła jezdne z hamulcem.

Dodatkowe wyposażenie:

 • stolik przyłóżkowy,
 • szafka Virgo,
 • materac,
 • materac pneumatyczny,
 • możliwość przedłużenia leża o 200 mm,
 • zwyżka na barierki.

Różne warianty łóżka:

BAR/LUX - wersja z zabudowanymi szczytami

BAR/LOW/LUX - wersja Low z zabudowanymi szczytami

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję