Zamknij
Łóżko rehabilitacyjne ARIES 02
  • Łóżko rehabilitacyjne ARIES 02
1/1
Łóżko rehabilitacyjne ARIES 02 Zobacz większe

Łóżko rehabilitacyjne ARIES 02

Łóżko zaprojektowane z myślą o wyposażeniu ośrodków medycznych i zakładów opieki zdrowotnej. Umożliwia optymalną opiekę nad pacjentem, a jednocześnie jest proste w obsłudze i utrzymaniu. Łóżko szpitalne w obudowie drewnianej z czterema poręczami o regulowanej wysokości, dwudzielne leże, część głowowa podnoszona ręcznie (mechanicznie) za pomocą systemu zapadkowego, 4 koła jezdne z hamulcem.

Zapytaj o produkt

1 850,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wymiary wewnętrzne200x90x40 cm
Szerokość zewnętrzna105 cm
Długość zewnętrzna204 cm
Maksymalne obciążenie łóżka190 kg

Łóżko szpitalne typu Aries 02 zostało zaprojektowane z myślą o wyposażeniu ośrodków medycznych i zakładów opieki zdrowotnej. Łóżko Aries umożliwia optymalną opiekę nad pacjentem, a jednocześnie jest proste w obsłudze i utrzymaniu. Łóżko poddaje się pełnej dezynfekcji. Łóżko szpitalne w obudowie drewnianej z czterema pręczami o regulowanej wysokości, dwudzielne leże, część głowowa podnoszona ręcznie (mechanicznie) za pomocą systemu zapadkowego, 4 koła jezdne z hamulcem.

Drewniana obudowa nadaje łóżkom charakter mebla i nie kojarzy się pacjentowi z tradycyjnym łóżkiem szpitalnym, dodatkowo opuszczane poręcze boczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo pacjentowi i personelowi medycznemu. Łóżko Aries w zależności od modelu zostało wyposażone w regulację wezgłowia (wersja 02), jak również regulację sekcji uda i podudzia (wersja 03), co umożliwia optymalną opiekę nad pacjentem.

Warianty modelu:

AR/LUX/02 - ręcznie regulowana sekcja pleców

AR/LUX/03 - ręcznie regulowana sekcja pleców, uda i podudzia

Zobacz produkty powiązane

Zobacz akcesoria dodatkowe

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję