Zamknij
Rower treningowy GIRO C1
  • Rower treningowy GIRO C1
  • Rower treningowy GIRO C1
  • Rower treningowy GIRO C1
  • Rower treningowy GIRO C1
1/4

Rower treningowy GIRO C1

Niezwykle intuicyjny w obsłudze rower treningowy GIRO C1 wyposażony w 8 stopni hamowania, system Recovery Test, magnetyczny system sterowania oraz pas z żebrowaniem wzdłużnym.

Zapytaj o produkt

1 750,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Rower treningowy GIRO C1 przeznaczony jest do treningu cardio. Dzięki szerokiej gamie zaprogramowanych rodzajów treningu, czas spędzony na ćwiczeniach będzie niezwykle przyjemny i przyniesie wiele korzyści dla zdrowia.

Różne tryby pracy

Urządzenie pozwala na dostosowanie indywidualnych celów treningowych: wybór czasu ćwiczeń (odliczanie czasu do końca treningu), przemierzonego dystansu czy też ilości kalorii lub kilodżuli do spalenia podczas ćwiczeń. Funkcja Recovery Test pozwala na pomiar tętna w przerwach miedzy seriami, oceniając zarazem sprawność fizyczną użytkownika. Jeśli wolisz trenować bez uprzedniego wpisywania wytycznych, umożliwi Ci to funkcja szybkiego startu.

Prosta obsługa

Korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne. Użytkownik, korzystając z trybu ręcznego MANU, wybiera jeden z dwóch biegów, czyli stopni hamowania. Możliwe jest również regulacja kąta nachylenia ekranu, dzięki czemu zapewniona jest optymalna widoczność wyświetlanych wartości, niezależnie od wzrostu osoby ćwiczącej.

Wysokiej jakości wyświetlacz LC pokryty szkłem akrylowym pokazuje aktualne dane treningowe – czas treningu, prędkość, przebyty dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca oraz zużycie energii, a po zakończeniu serii ćwiczeniowej również średnie wartości. Obudowa odporna jest na kropelki potu oraz wody. Urządzenie oparte jest na system napędowym przy użyciu pasu z żebrowaniem wzdłużnym oraz magnetyczny systemie hamowania z magnesami trwałymi. 

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję