Zamknij
Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft Touch
  • Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft Touch
1/1
Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft Touch Zobacz większe

Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft Touch

Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft touch (trójdzielny, rozmiar 20x40 cm).

Zapytaj o produkt

39,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Okład (kompres) żelowy MSD Hot/Cold Pack Soft touch (trójdzielny, rozmiar 20x40 cm). Może być stosowany zarówno do okładów zimnych, jak i ciepłych. To podwójne zastosowanie czyni okłady dobrą alternatywą dla poduszek grzejących i okładów z lodu. Okład można używać dowolną ilość razy, stąd produkt jest niezwykle ekonomiczny. Okłady MSD wykonane są z nietoksycznych materiałów, co więcej nawet zmrożone do -20 stopni pozostają miękkie. Produkt może być zginany pod dowolnym kątem, dzięki czemu może pokryć każdą część ciała. Okład soft touch jest przyjemny w dotyku, wykonany jest z materiału typu zamsz.

Sposób użycia:

Okład może być podgrzewany w mikrofalówce (zanurzony w pojemniku z wodą) lub w gorącej wodzie. Co więcej, opakowania mogą być umieszczane w zamrażalniku celem obniżenia temperatury. Temperatura utrzymuje się przeciętnie około 30 minut.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję