Zamknij
Tester elektrod
  • Tester elektrod
  • Tester elektrod
1/2
Tester elektrod Zobacz większe

Tester elektrod

Tester do elektrod silikonowych.

Zapytaj o produkt

299,00 zł

291,55 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Tester elektrod pozwala w prosty i szybki sposób ocenić zużycie, elektrod silikonowo-węglowych, żelowych (samoprzylepnych), a także elektrod aluminiowych, używanych w elektroterapii.

Sprawdzenie przydatności elektrody jest niezwykle proste. Po przyłożeniu jej do styków testera następuje zapalenie jednej z diod LED sygnalizujących jeden z trzech stanów: elektroda bardzo dobra (kolor zielony), dobra (kolor żółty) i zużyta (kolor czerwony).

Dodatkową funkcją jest kontrolka baterii, jej zapalenie sygnalizuje, że bateria jest już dość słaba, a przez to sam test jest mniej wiarygodny. Zastosowanie ergonomicznej obudowy z wytrzymałego tworzywa i boków wykończonych antypoślizgową gumą zwiększa komfort obsługi urządzenia.

Zaleca się testowanie elektrod przynajmniej raz dziennie, najlepiej przed wykonaniem pierwszego zabiegu, pozwoli to zwiększyć bezpieczeństwo (mniej podrażnień lub poparzeń skórnych) oraz skuteczność przeprowadzanych terapii.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję