Zamknij
Płyn do dezynfekcji Velox Spray ze spryskiwaczem
  • Płyn do dezynfekcji Velox Spray ze spryskiwaczem
1/1
Płyn do dezynfekcji Velox Spray ze spryskiwaczem Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji Velox Spray ze spryskiwaczem

Płyn do dezynfekcji Velox Spray ze spryskiwaczem. Przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Zapytaj o produkt

45,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Gotowy do użycia alkoholowy preparat Velox Spray do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością. Pojemnik: butelka 1 l ze spryskiwaczem.

Przeznaczenie to szybka dezynfekcja odpornych na działanie alkoholu małych powierzchni i sprzętu medycznego zakładach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, stomatologicznych i ginekologicznych. Velox Spray przeznaczony jest do dezynfekcji foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej, blatów, parapetów, szyb, desek, klamek i innych trudno dostępnych powierzchni. Ze względu na specjalna formułę i łatwość użycia zalecany jest również do dezynfekcji specjalistycznych narzędzi dentystycznych takich jak: prostnice i kątnice oraz mas do wycisków.

Preparat może być stosowany do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością. Pełna skuteczność dezynfekcji potwierdzona już po 30 sekundach działania. Nie zawiera aldehydów - nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni Nie zawiera czwartorzędowych związków amonowych Nie podrażnia dróg oddechowych Łagodny dla materiału (wysoka tolerancja materiałowa) Nie wymaga wycierania, nie pozostawia śladów i smug

Spektrum działania:

  • bakterie (włącznie z Tbc),
  • grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, SARS, Vaccinia, Adeno, Rota, MRSA Herpes, Grypa włącznie z H5N1).

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję