Zamknij
Stół składany do masażu Aero 60 PLUS
  • Stół składany do masażu Aero 60 PLUS
1/1
Stół składany do masażu Aero 60 PLUS Zobacz większe

Stół składany do masażu Aero 60 PLUS

Bazuje na niezwykle lekkiej aluminiowej konstrukcji, która sprawia, że jego waga wynosi jedynie 12 kg. W stosunku do podstawowych stołów z serii AERO stół AERO PLUS ma dodatkową regulację kąta nachylenia części nożnej. Niewielkie rozmiary AERO ułatwiają przemieszczanie się z nim zarówno na krótszych, jak i na dalszych odcinkach. 

 
 
  • Nie
  • Tak
  • Nie
  • Tak
Zapytaj o produkt

1 890,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Dane techniczne:

 
Wysokość 55-81 cm
Szerokość 60 cm
Długość 168 cm
Waga 12 kg
Obciążenie max. 200 kg

Stół składany do masażu AERO 60 PLUS bazuje na niezwykle lekkiej aluminiowej konstrukcji, która sprawia, że jego waga wynosi jedynie 12 kg. W stosunku do podstawowych stołów z serii AERO stół AERO PLUS ma dodatkową regulację kąta nachylenia części nożnej. Niewielkie rozmiary AERO ułatwiają przemieszczanie się z nim zarówno na krótszych, jak i na dalszych odcinkach. Kompaktowe AERO to dzieło współpracy ze znanymi i cenionymi autorytetami w dziedzinie masażu. AERO jest odpowiedzią na potrzeby osób mobilnych, często podróżujących, wykonujących zabiegi u Klienta.

Stół bez wyposażenia dodatkowego widocznego na zdjęciu.

Zobacz akcesoria dodatkowe

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję