Sprzęt sportowy i fitness 

Sprzęt do ćwiczeń w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych

W sklepie posiadamy duży wybór sprzętu niezbędnego do wyposażenia sali do kinezyterapii. Są to taśmy i tubingi do rehabilitacji, przyrządy sensomotoryczne (piłki, wałki, jeże), przyrządy do treningu dłoni, piłki rehabilitacyjne i lekarskie, trenery równowagi, a także przyrządy do masażu napiętych i zmęczonych mięśni. Ponadto proponujemy wysokiej jakości orbitreki, rowery treningowe i bieżnie sportowe. Uzupełnieniem wyposażenia są materace gimnastyczne i kształtki rehabilitacyjne dostępne w dziale: Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

W przypadku gabinetów oferujących fizjoterapię sportową polecamy także urządzenia do treningu funkcjonalnego i inercyjnego. Sprzęt ten świetnie sprawdza się także w rehabilitacji seniorów.

Sprzęt sportowy do sal gimnastycznych i sprzęt fitness do domu

Właściwie wszystkie oferowane w tym dziale produkty znajdą zastosowanie także na salach gimnastycznych i treningowych oraz w domu, do ćwiczeń wzmacniających mięśnie, zwłaszcza tzw. core (np. trenery równowagi, przyrządy do pilatesu i jogi, piłki gimnastyczne, taśmy), ale także aerobowych (stepy, orbitreki, rowery do ćwiczeń).

W sklepie posiadamy produkty wysokiej jakości, uznanych producentów. Jesteśmy m.in oficjalnym dystrybutorem firmy MVS In Motion (wcześniej funkcjonującej pod nazwą MSD Europe), która jest producentem sprzętu do fizykoterapii, rehabilitacji i fitness - produktów wykonanych profesjonalnie i wysoce wytrzymałych.