Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych 

Wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego i fizjoterapeutycznego

Posiadamy bardzo szeroki asortyment wyposażenia do placówek świadczących usługi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, dzięki czemu można w pełni przystosować gabinet do potrzeb pacjentów. 

W dziale tym oferujemy materace do ćwiczeń, kształtki rehabilitacyjne, schodki rehabilitacyjne, parawany medyczne, lustra korekcyjne, a także wiele przyrządów do diagnostyki ciała (m.in. goniometry, kamertony, młotki neurologiczne i przyrządy do pomiaru fałdu skóry, zakresu ruchu czy siły rąk).

Do elementarnego wyposażenia gabinetu rehabilitacyjnego i fizjoterapeutycznego zaliczamy także stoły rehabilitacyjne (często też kozetki i leżanki), sprzęt do kinezyterapii oraz urządzenia do zabiegów fizykalnych. Wszystkie te produkty umieściliśmy w dziale Sprzęt rehabilitacyjny. Wśród proponowanych urządzeń znajdują się aparaty do najbardziej popularnych terapii (jak np. elektroterapia, sonoterapia, magnetoterapia), ale też innowacyjnych zabiegów, w tym przezskórnej elektrolizy, terapii TECAR oraz laseroterapii wysokoenergetycznej. 

Uzupełnienie wyposażenia gabinetu fizjoterapeutycznego i rehabilitacyjnego stanowią przyrządy do ćwiczeń, jak np. taśmy i tubingi, trenery równowagi, piłki rehabilitacyjne czy przyrządy sensomotoryczne. Wszystkie te produkty zgromadziliśmy w dziale Sprzęt sportowy i fitness.

W przypadku pytań dotyczących wyposażenia gabinetu, zapraszamy do kontaktu. Nasi fizjoterapeuci chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu.