Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych 

Wyposażenie gabinetów w sprzęt rehabilitacyjny

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych, szpitali, NZOZ. Każdy gabinet musi być wyposażony w kilka niezbędnych elementów. BardoMed.pl posiada bardzo szeroki asortyment wyposażenia do placówek świadczących usługi fizjoterapeutyczne i medyczne, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta będzie mógł wyposażyć swój gabinet od A do Z w jednym sklepie. Polecamy parawany, taborety, krzesła do masażu, stoliki zabiegowe, podgrzewacze ręczników, ogrzewacze i kompresy żelowe, tablice medyczne, lustra korekcyjne. 

Niezbędnym elementem każdego gabinetu są także kształtki rehabilitacyjne, materace i drabinki gimnastyczne, które sprawiają, iż rehabilitacja oraz ćwiczenia są przyjemniejsze. Takie akcesoria mogą Państwo zamówić w naszym sklepie w wybranym przez siebie kolorze i wielkości. 

W tej kategorii polecamy również akcesoria do diagnostyki, m.in. goniometry, kamertony i młotki neurologiczne. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję