Urządzenia do Terapii Sling - ćwiczenia w podwieszeniu 

Terapia Sling

Urządzenie Sling Therapy to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń w podwieszeniu. Zastosowana metoda ćwiczeń w odciążeniu z oporem lub bez umożliwia stopniowanie wysiłku i oporu podczas zajęć. Terapeuta posiada nieograniczone możliwości prowadzenia zajęć z pacjentem. System daje trzy możliwość wykonywania ćwiczeń: w odciążeniu, z oporem i w odciążeniu z oporem. Urządzenie w pełni zastępuje możliwości tradycyjnego UGUL-a. 

W naszej ofercie posiadamy dwa warianty urządzenia Sling Therapy wersję podstawową oraz wersję pełną z całym osprzętem do SLING – THERAPY (linka elastyczna oraz do ćwiczeń odpornościowych, drążek metalowy, podest regulowany, podwieszka – pętla lub samozaciskająca, konstrukcja sufitowa, obciążniki, mankiet udowy lub nadkostny).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń Sling Therapy.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję