Skład firmy BardoMed - sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym

O BardoMed

BardoMed jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Jesteśmy obecni na terenie całej Polski poprzez licznych Doradców Handlowych oraz nowoczesny, internetowy sklep rehabilitacyjny i medyczny. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego, sportowego oraz fitness. W ofercie posiadamy między innymi: aparaty do elektroterapii, laseroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, diatermie krótkofalowe, urządzenia do drenażu limfatycznego oraz bardzo popularną falę uderzeniową Rosetta ESWT i lasery wysokoenergetyczne.

Sprzęt rehabilitacyjny w ofercie BardoMed

Dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu dysponujemy profesjonalnym sprzętem do reedukacji chodu LiteGait. BardoMed jest wyłącznym dystrybutorem takich firm jak Enraf-Nonius, Mectronic Medicale, MSD Europe czy Mobility Research. Jako firma działająca na rynku od 13 lat gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania i finansowania inwestycji, terminowość dostaw a także, pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z biurem handlowym. Dołącz do setek zadowolonych z zakupu klientów!

Opinie terapeutów

Referencje

Inicjatywy BardoMed

Społeczna odpowiedzialność biznesu BardoMed - rehabilitacja i fitness

Społeczna odpowiedzialność biznesu BardoMed

Bliskie są nam inicjatywy związane ze sportem i zdrowym trybem życia. Od kilku lat współpracujemy z polskimi sportowcami dostarczając im najlepszych rozwiązań z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych terapii takich jak fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny czy terapia Tecar sportowcy mimo przebytych kontuzji mogą trenować i startować w najważniejszych dla siebie imprezach. Nasi fizjoterapeuci współpracują z takimi sportowcami jak: polska kadra tenisa kobiet, polska kadra lekkoatletyki: Marcin Lewandowski, Angelika Cichocka, Paulina Guba, norweska kadra lekkoatletyki: Thomas Roth, koszykarka Wisły Can-Pack Małgorzata Misiak i wiele innych.

Od 2013 roku wspieramy Krośnieńską Akademię Piłkarską BardoMed. KAP BardoMed powstała z inicjatywy Jakuba Popielarza byłego zawodnika Lechii Gdańsk, a obecnie dyrektora Akademii. Szkółka działa na terenie miasta Krosna, a także w innych, podkarpackich miastach i miasteczkach m.in.: w Przemyślu, Gorlicach, Miejscu Piastowym, Domaradzu. Trenują w niej dzieci w wieku od 3-13 lat.

Celem wspierania sportowców, w szczególności młodych, jest promocja zdrowego trybu życia, oraz aktywności fizycznej, która wspiera i uzupełnia rozwój intelektualny.

____________________________________________________________________________

Firma uczestniczyła w Targach Arab Health w Dubaju oraz Cosmoprof w Bolonii dzięki projektowi PROmocja potencjału gospodarczego BIO-Regionu Małopolska. Wyjazd został zorganizowany przez Klaster LifeScience Kraków.

 

Marki BardoMed