Aparaty do laseroterapii i magnetoterapii 

Urządzenia do terapii łączonej: magnetoterapia i laseroterapia<

Magnetoterapia i laseroterapia to tak popularne terapie fizykalne, że trudno wyobrazić sobie gabinet rehabilitacyjny czy fizjoterapeutyczny, który nie posiadałby ich w ofercie. By przeprowadzać te zabiegi, można korzystać z urządzeń do jednej terapii lub aparatów, które łączą obie terapie. Sprzęt typu COMBI to przede wszystkim oszczędność miejsca w gabinecie. 

W naszej ofercie posiadamy aparaty do laseroterapii i magnetoterapii (tzw. magnetroniki), które mają wgrane gotowe programy zabiegowe, ale umożliwiają także tworzenie programów własnych. Co więcej - posiadają innowacyjny system sterowania, który umożliwia wykonanie aż 5 zabiegów jednocześnie: 4 zabiegów magnetoterapii niezależnych w czasie (po 2 na kanał) oraz 1 zabiegu laseroterapii. Do aparatów można dobrać akcesoria lub wybrać gotowe zestawy z aplikatorami i leżankami.

Magnetoterapia

W magnetoterapii bodźcem jest pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, które przyspiesza regenerację tkanek, ma działanie przeciwbólowe oraz odpręża. Ponadto, do leczenia przy użyciu pola magnetycznego kwalifikują się takie schorzenia jak: choroby naczyń krwionośnych, osteoporoza, stwardnienie rozsiane, rwy kulszowe, AZS (atopowe zapalenie skóry), migreny, bóle kręgosłupa czy borelioza. Jeśli szukasz urządzeń oferujących wyłącznie terapię polem magnetycznym, to sprawdź naszą ofertę aparatów do magnetoterapii.

Laseroterapia

Aparaty do laseroterapii pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Jest także skuteczną metodą w leczeniu trudno gojących się ran i owrzodzeń, oparzeń, odmrożeń czy odleżyn. Sprawdź także naszą ofertę laserów biostymulacyjnych i laserów wysokoenergetycznych.