Aparaty do laseroterapii i magnetoterapii 

Aparaty do laseroterapii COMBI

Urządzenia COMBI mają możliwość wykonywania na zmianę lub w terapii łączonej więcej niż jednego rodzaj zabiegu. Jednym z popularniejszych połączeń w tego typu aparatach jest elektroterapia i ultradźwięki. Zapraszamy do zapoznania się z aparatami i wyposażeniem łączonych stanowisk do laseroterapii i magnetoterapii wiodących na rynku producentów: Astar, BTL, EiE Otwock, MARP Electronics oraz Enraf-Nonius.

Laseroterapia

Aparaty do laseroterapii pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Co więcej laseroterapia jest skuteczną metodą w leczeniu skóry i gojeniu ran.

Magnetoterapia

Jedna z bardziej popularnych metod leczenia fizykalnego.Prawidłowy bilans sił elektromagnetycznych ma bowiem duże znaczenie dla działania organizmu. Gdy zostanie on zaburzony następuje spadek sprawności układu nerwowego oraz spowalnia się metabolizm. W magnetoterapii bodźcem jest pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, które zwiększa odporność, przyspiesza regenerację tkanek, ma działanie przeciwbólowe oraz odpręża. Ponadto, do leczenia przy użyciu pola magnetycznego kwalifikują się takie schorzenia jak: choroby naczyń krwionośnych, osteoporoza, stwardnienie rozsiane, rwy kulszowe, AZS (atopowe zapalenie skóry), migreny, bóle kręgosłupa. Zobacz również aparaty do magnetoterapii w naszym sklepie.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję