Urządzenia do neurorehabilitacji 

Urządzenia do neurorehabilitacji i reedukacji chodu 

Neurorehabilitacja to proces polegający na przywracaniu sprawności narządów, które zostały uszkodzone w wyniku procesów neurologicznych. Największą grupą pacjentów z uszkodzeniem centralnego i obwodowego układu nerwowego stanowią osoby po udarze mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, ze stwardnieniem rozsianym i chorobą Parkinsona. Kompleksowa rehabilitacja ma na celu przewrócenie choremu pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej.

W ofercie posiadamy szereg urządzeń, które przeznaczone są do terapii chodu. Zaburzenia układu ruchu powstające na skutek wypadków, urazów mózgu można rehabilitować przy pomocy urządzeń LiteGait.

W naszym portfolio posiadamy również robota do rehabilitacji kończyny górnej Fourier M2.

Zobacz film

Produkty LiteGait

Produkty LiteGait pozwalają nauczyć się prawidłowych wzorców postawy oraz chodu. Pacjent może poruszać się na bieżni lub podłodze. Zadaniem terapeuty jest obserwacja pacjenta, jego wzorca ruchu, urozmaicanie terapii polegające na wykorzystywaniu dodatkowych przyrządów i monitorowanie wyników pacjenta.

LiteGait to produkty do nauki chodu, które pozwala na kontrolę odciążenia, postawy oraz równowagi podczas ćwiczeń na bieżni i podłożu. Stwarza odpowiednie środowisko terapii dla pacjentów z różnymi rodzajami niepełnosprawności i na różnym poziomie sprawności funkcjonalnej. LiteGait zapewnia prawidłową postawę, zmniejsza obciążenie, zapewnia równowagę i ułatwia ćwiczenie koordynacji ruchów kończyn dolnych.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję