Aparaty do fali uderzeniowej 

Zastosowanie fali uderzeniowej

Fala uderzeniowa ma szerokie zastosowanie m.in. w leczeniu kontuzji sportowych, mięśni, układu kostnego oraz stawów. Terapia przy pomocy aparatów do fali uderzeniowej używana jest najczęściej w leczeniu przewlekłego bólu układu mięśniowo-szkieletowego w ortopedii, medycynie sportowej oraz rehabilitacji. Najbardziej popularne dolegliwości, które można wyleczyć przy pomocy fali uderzeniowej to ostroga piętowa, zapalenie ścięgien Achillesa, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bolesny bark, kolano skoczka. 
Metoda ESWT charakteryzuje się wysoką skutecznością, pozwala uniknąć operacji i poczuć ulgę już po pierwszym zabiegu. Co więcej, terapia falą uderzeniową nie ma żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna dla pacjenta. 
Badania dotyczące terapii falą uderzeniową udowodniły, że metoda ESWT wykazuje 70-80% skuteczność u pacjentów, którzy wcześniej poddawali byli leczeniu innymi środkami. 

Zobacz film

Aparaty do terapii falą uderzeniową 

Terapia falą uderzeniową to obecnie najbardziej skuteczna metoda leczenia wielu, dokuczliwych schorzeń. Przedstawiamy bogatą ofertę aparatów do terapii falami uderzeniowymi. W asortymencie znajduje się wyposażenie stanowisk oraz aparaty do leczenia falami uderzeniowymi. Dzięki leczeniu falą uderzeniową można osiągnąć szybkie i trwałe efekty, pozbywając się bólu na zawsze. Do tego typu zabiegów polecamy aparat Rosetta ESWT, który jest jednym urządzeniem na rynku, które nie posiada dodatkowych kosztów eksploatacyjnych! 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję