Dozowniki 

Bezdotykowy dozownik na płyn do dezynfekcji rąk

W naszej linii BardoMed Sanitation oferujemy nowoczesne dozowniki do płynu dezynfekcyjnego. Są to dozowniki bezdotykowe (automatyczne, posiadające sensory Touch Free). 

Dozowniki występują w różnych wielkościach. Fizjoterapeutom często pracującym w terenie polecamy najmniejszy dozownik płynu dezynfekcyjnego, który jest lekki i poręczny, można zabierać go na wizytu u pacjentów, a w czasie pracy w gabinecie postawić na biurku. Ten produkt rekomendujemy także do użytku domowego.

Do gabinetów rehabilitacyjnych (ale też np. kosmetycznych) polecamy dozowniki, które można zamocować na ścianie lub umieścić na stojaku. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty (CE). Oczywiście mogą być wykorzystywane także w biurach czy miejscach użyteczności publicznej.

Dozowniki spryskują ręce mgiełką, więc są bardziej ekonomiczne od dozowników, które podają płyn. Ich napełnianie jest bardzo łatwe i szybkie (nie trzeba zdejmować całej obudowy, wystarczy odchylić część pokrywy). Dozowniki można napełniać dowolnym płynem do dezynfekcji. Rekomendujemy oczywiście wybór środków o sprawdzonym działaniu, zarejestrowanych w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W zależności od modelu, nasze dozowniki do dezynfekcji mieszczą od 500 ml do 2 litrów płynu.