Aparaty przenośne do fizykoterapii 

Aparaty przenośne do fizykoterapii

Przenośne aparaty do fizykoterapii serii I-TECH. W skład aparatów wchodzą urządzenia do elektroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków, laseroterapii i EMG Biofeedback. Dużą zaletą przenośnych aparatów są ich małe wymiary przez mogą być one stosowane nie tylko w gabinetach specjalistycznych, ale także w zaciszu własnego domu. Aparaty to pozwalają na wykonanie wielu zabiegów do zwalczania licznych schorzeń takich jak: artroza, leczenie stanów zapalnych, stłuczenia, leczenie kontuzji i wiele innych.

Każdy aparat posiada wygodną torbę do transportu chroniącą przed uszkodzeniem oraz szereg bezpłatnych akcesoriów dodatkowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą przenośnych sprzętów umożliwiających wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję