Aparaty do laseroterapii wysokoenergetycznej 

Aparaty do laseroterapii wysokoenergetycznej

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą laserów wysokoenergetycznych. Obejmuje ona kilkadziesiąt aparatów o różnych mocach oraz długościach fali laserowej. W naszej ofercie znajdują się lasery wysokoenergetyczne z serii iLUXExand oraz lasery skanujące OptonAparaty do laseroterapii wysokoenergetycznej posiadają siedem skutecznych trybów emisji, które terapeuta może dopasować do konkretnego schorzenia. Co więcej, terapia przy użyciu laserów wysokoenergetycznych zapewnia trzy efekty: przeciwbólowy, przeciwzapalny, biostymulacyjny

Zobacz film

Zastosowanie laserów wysokoenergetycznych

Laser wysokoenergetyczny silnie wspomaga naturalne zdolności organizmu do regeneracji przy wystąpieniu stanu zapalnego (alergia, urazy, zabieg chirurgiczny), znacząco wspomaga pracę układu limfatycznego w likwidacji obrzęków, poprawia mikrokrążenie w tkankach, powodując szybkie gojenie. Ponadto, ma działanie biostymulacyjne, polegające na stymulacji naprawy komórek.

Co wyróżnia lasery wysokoenergetyczne iLUX?

Lasery wysokoenergetyczne iLUX posiadają specjalny, niezwykle skuteczny tryb o nazwie E2C (stochastyczny), który zapewnia szybki efekt przeciwbólowy. Zalecany przede wszystkim dla stanu ostrego.

Co daje terapia laserem wysokoenergetycznym? Leczenie (m.in.):

- urazy pierścienia rotatorów, 
- choroba zwyrodnieniowa stawów,
- kontuzje sportowe, 
- następstwa złamań, 
- łokieć golfisty, 
- zespół cieśni nadgarstka, 
- zwichnięcia, 
- ścięgno Achillesa, 
- choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego, 
- bóle karku i barku, 
- bóle lędźwiowe, 
- zwyrodnienie stawu biodrowego 
- przykurcze

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję