Aparaty do przezskórnej elektrolizy 

Przezskórna elektroliza EPTE® - innowacyjna terapia tendinopatii

Przezskórna elektroliza EPTE® jest przełomową techniką w leczeniu tendinopatii. To terapia jeszcze mało znana w Polsce, ale z roku na rok zyskująca popularność. Efekty lecznicze uzyskuje się poprzez zastosowanie mikroprądów galwanicznych, aplikowanych za pomocą igły do akupunktury. Mikroprądy te docierają bezpośrednio w ścięgno objęte patologią, powodując mikrouszkodzenia i tym samym pobudzając tkanki do regeneracji.

Charakterystykę zabiegu przezskórnej elektrolizy prezentujemy w filmie:

Leczenie przezskórną elektrolizą jest szybkie, skuteczne, wywołuje minimalny ból u pacjenta, skraca czas regeneracji i minimalizuje koszty leczenia.

Urządzenia do przezskórnej elektrolizy

EPTE® jest pierwszym urządzeniem do elektrolizy, które posiada oznakowanie CE, wskazujące na jego bezpieczeństwo i zgodność z dyrektywami. Warunkiem zakupu urządzenia jest odbycie 2-dniowego szkolenia, prowadzonego przez naszych fizjoterapeutów, posiadających uprawnienia instruktora z przezskórnej elektrolizy EPTE®.

Po ukończeniu szkolenia uczestnikom przyznawany jest certyfikat, na podstawie którego można wykonywać zabiegi. Szkolenia organizujemy cyklicznie w największych polskich miastach. Można zapisać się na nie poprzez stronę: https://przezskornaelektroliza.pl/

Aparat do elektrolizy przezskórnej EPTE® sprzedawany jest w zestawie z igłami, uchwytem na igły, kablami, elektrodami, bateriami oraz walizką do transportu urządzenia i akcesoriów. Cały zestaw jest lekki i kompaktowy.

Więcej informacji o tej innowacyjnej metodzie leczenia tendinopatii prezentujemy na naszym blogu: https://www.bardomed.pl/blog/terapie-i-zabiegi/przezskorna-elektroliza/