Aparaty do laseroterapii 

Aparaty do laseroterapii 

Prezentujemy aparaty do laseroterapii, sprzęt i wyposażenie do laseroterapii. Posiadamy w ofercie urządzenia do laseroterapii, sterowniki laserowe, skanery i sterowniki laserowe z sondami. Laseroterapia dzieli się na laseroterapię biostymulacyjną oraz laseroterapię wysokoenergetyczną. Terapia przy wykorzystaniu aparatów do laseroterapii biostymulacyjnej wpływa pozytywnie na tkanki i komórki, przyspieszając ich regenerację. Leczenie laserem wysokoenergetycznym (seria iLux) posiada niezwykle skuteczne i szybkie efekty, gdyż długość wiązki laserowej i głębokość jej wnikania jest bardzo duża. 

Zobacz film

Aparaty do laseroterapii biostymulacyjnej 

W ofercie laserów prezentujemy szeroki wybór aparatów do laseroterapii, które pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Co więcej laseroterapia jest skuteczną metodą w leczeniu skóry i gojeniu ran. Istnieje możliwość doboru sond punktowych o różnych mocach lub sond prysznicowych

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję