Aparaty do laseroterapii 

Aparaty do laseroterapii - urządzenia biostymulacyjne (niskoenergetyczne)

Najpopularniejsze aparaty do laseroterapii to lasery biostymulacyjne, nazywane inaczej niskoenergetycznymi. Taki zabieg laseroterapii jest powszechnie stosowany w gabinetach rehabilitacyjnych oraz fizykoterapeutycznych i jest refundowany przez NFZ. Na rynku dostępne są także lasery wysokoenergetyczne o mocy przekraczającej 1W. W naszym sklepie znajdują się one w oddzielnej kategorii: Aparaty do laseroterapii wysokoenergetycznej.

Aparaty do laseroterapii biostymulacyjnej mogą byś stosowane miejscowo (sondy punktowe), a także na większej powierzchni ciała, dzięki zastosowaniu sond prysznicowych. Do niektórych aparatów dołączony jest tylko jeden aplikator, ale zawiera on kilka diod i dlatego może być stosowany jako sonda punktowa i prysznicowa. Przykładem takiego urządzenia jest nasz aparat do laseroterapii BARDOMED L1. Charakterystykę tego sprzętu przedstawiamy w filmie:

Polecamy również aparaty do laseroterapii HY30, które - w zależności od zestawu - wyposażone są w jeden rodzaj sond lub w dwa aplikatory. Są to urządzenia dwukanałowe, umożliwiające pracę dwóch sond w tym samym czasie.

Sprzęt do laseroterapii w naszej ofercie

Oprócz stacjonarnych laserów biostymulacyjnych i wysokoenergetycznych, posiadamy w sklepie również przenośne aparaty do laseroterapii. Te kompaktowe urządzenia posiadają dużą moc i bardzo dobrze sprawdzają się w fizjoterapii mobilnej. Znajdują się w kategorii: Aparaty przenośne do fizykoterapii.

Kolejnym typem urządzenia jest innowacyjny LaserNeedle - światłowodowy laser dla ortopedii i sportu, umożliwiający przeprowadzenie bardzo precyzyjnej i bezbolesnej terapii. Sprzęt ten świetnie sprawdza się w leczeniu chorób stawów oraz urazów układu mięśniowo-szkieletowego (mięśni i ścięgien).

W ofercie posiadamy także skanujące aplikatory laserowe oraz szeroką gamę akcesoriów do laseroterapii: sondy, okulary, światłowody, aplikatory samoprzylepne i silikonowe. Dodatkowe wyposażenie znajduje się w kategorii Akcesoria do laseroterapii.