Aparaty do ultradźwięków i laseroterapii 

Aparaty do ultradźwięków i laseroterapii

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatów COMBI do ultradźwięków i laseroterapii. Aparaty do fizykoterapii typu COMBI są atrakcyjną propozycją szczególnie dla małych gabinetów. Pozwalają one na przeprowadzanie elektroterapii i terapii podciśnieniowej na zmianę lub w terapii łączącej te dwa rodzaje zabiegu. 

Zabieg ultradźwięków 

Polega na wykorzystaniu drgań mechanicznych o częstotliwości 800-24000 kHz, niesłyszalnych dla człowieka. Działanie aparatów do ultradźwięków jest porównywalne do mikromasażu tkanek, którego skutkiem jest przyspieszenie krążenia. Wpływa to m.in. na poprawę działania układu krwionośnego. Ponadto, zastosowanie ultradźwięków udowodniono także w przypadku bólów mięśni, rwie kulszowej, przykurczach mięśni, zwyrodnień stawów biodrowych i kolanowych i takich schorzeniach jak: ostroga piętowa, halluksy, zespół bolesnego barku.

Laseroterapia

Aparaty do laseroterapii pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Co więcej laseroterapia jest skuteczną metodą w leczeniu skóry i gojeniu ran.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję