Bieżnie rehabilitacyjne 

Zastosowanie bieżni rehabilitacyjnych

Profesjonalne bieżnie rehabilitacyjne En-Motion przeznaczone są do usprawniania osób z otyłością (maksymalne obciążenie to 235 kg), z problemami kardiologicznymi , dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportem, dla osób po kontuzjach lub operacjach. 
Bieżnie rehabilitacyjne różnią się od tych przeznaczonych do użytku domowego ilością funkcji i zakres działania. Przede wszystkim bieżnie rehabilitacyjne zapewniają ćwiczącemu odpowiednie obciążenie oraz wyważenie ciała. Zapraszamy do zapoznania się z bieżniami rehabilitacyjnymi EN-Motion produkcji Enraf-Nonius. 

Zobacz film

Co wyróżnia bieżnie rehabilitacyjne EN-Motion?

Bieżnie do ćwiczeń Enraf-Nonius posiadają takie udogodnienia jak: niski, 12,5 cm próg wejścia, testy kliniczne (m.in. badanie prób wysiłkowych), poręcze boczne dla osób, które nie czują się pewnie na bieżni, możliwość zapisywania i porównywania danych pacjenta. Bieżnie EN-Motion to jedyne na rynku bieżnie, w których zastosowano technologię podwójnego nachylenia, dzięki czemu nasz pacjent może ćwiczyć różne partie mięśni, które pracują podczas wchodzenia (kąt dodatni do 15%) oraz schodzenia (kąt ujemny 10%).

Co dają ćwiczenia na bieżni?

- pomagają wrócić do sprawności po kontuzjach oraz urazach, 
- wzmacniają stawy, ale równocześnie dzięki amortyzacji ich nie obciążają, 
- poprawia postawę, równowagę oraz chód, 
- zapewnia odpowiednią pracę mięśni 
- idealna dla osób z problemami kardiologicznymi i neurologicznymi, otyłością.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję