Aparaty do elektroterapii i ultradźwięków 

Aparaty do terapii łączonej: elektroterapia + ultradźwięki

Elektroterapia i sonoterapia (ultradźwięki) to jedne z najbardziej popularnych metod fizykalnych, stosowanych w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. W naszym sklepie posiadamy urządzenia umożliwiające przeprowadzenie obu tych zabiegów oddzielnie oraz w ramach terapii skojarzonej

Szczególnie polecamy aparaty combi marki Enraf-Nonius - uznanego producenta sprzętu rehabilitacyjnego, proponującego urządzenia nie tylko najwyższej jakości, ale też stawiającego na unikalne rozwiązania. Do aparatów tych można dokupić moduł Enraf-Nonius Vacotron 460 do terapii podciśnieniowej, dzięki czemu zabieg elektroterapii staje się bardziej efektywny i jednocześnie łatwiejszy do przeprowadzenia (dzięki wymianie klasycznych elektron na elektrody próżniowe nie trzeba stosować podkładów czy pasów przytrzymujących elektrody).

Spośród urządzeń umożliwiających przeprowadzenie zabiegów elektroterapii i sonoterapii polecamy także aparat naszej marki, czyli BARDOMED EU1, który wykorzystuje aż 25 różnych rodzajów prądu i można je stosować w jednym lub dwóch kanałach niezależnie albo w trybie synchronicznym. 

Oczywiście w naszym sklepie można kupić także urządzenia wyłącznie do elektroterapii lub wyłącznie do sonoterapii. Z oferty aparatów combi: elektroterapii + ultradźwięki korzystają najczęściej fizjoterapeuci, którzy pracują mobilnie lub posiadają niewielkie gabinety i zależy im, by urządzenia zajmowały jak najmniej miejsca.

W przypadku pytań o sprzęt rehabilitacyjny, zapraszamy do kontaktu. Nasi fizjoterapeuci chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia.