Urządzenia do treningu funkcjonalnego 

Zastosowanie treningu funkcjonalnego

Trening funkcjonalny polega na aktywizacji całego ciała. Dotyczy to zarówno kończyn górnych, jak i dolnych. Rehabilitacja funkcjonalna i trening pacjenta nie koncentrują się na wzmacnianiu konkretnych grup mięśniowych. Polegają na odwzorowywaniu codziennych czynności, dzięki czemu chory osiąga maksymalną sprawność ruchową i samodzielność bez niepotrzebnego obciążania mięśni i stawów. 

ZOBACZ FILM

Urządzenia do treningu funkcjonalnego NuStep 

W ofercie posiadamy dwa produkty, które przeznaczone są do treningu funkcjonalnego. Są to produkty o nazwie NuStep, które pozwalają na wzmocnienie i poprawę kondycji osób o szerokim zakresie sprawności, poczynając od osób z niepełnosprawnością ruchową, a kończąc na sportowcach. NuStep pomaga w powrocie do pełnej sprawności np. po kontuzjach lub urazach. Jest idealny do treningu dla osób, które posiadają problemy z układem krwionośnym i krążenia. Wykorzystywane są także do leczenia otyłości i rehabilitacji kardiologicznej. Trening funkcjonalny z urządzeniami NuStep wspomaga naturalny chód, a równocześnie eliminuje obciążenia stawów. NuStep dedykowany jest zarówno dla osób z niepełnosprawnością, jak również dla profesjonalnych sportowców, umożliwiając efektywny trening. NuStep przeznaczony jest do rehabilitacji i fizjoterapii, rehabilitacji kardiologicznej. Trenować na nim mogą osoby starsze, osoby niepełnosprawne, a także osoby korzystające z klubów fitness i sportowe oraz SPA.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję