Stoły rehabilitacyjne 

Stoły do rehabilitacji

Stół do rehabilitacji to podstawowe narzędzie pracy każdego fizjoterapeuty. Dlatego też bardzo ważne jest, aby był on maksymalnie dopasowany do jego potrzeb. W ofercie posiadamy szeroki wybór wytrzymałych i stabilnych stołów do rehabilitacji. Oferujemy stoły dwu-, trzy-, cztero-, pięcio-, a  nawet siedmioczęściowe. 

Na komfort pracy terapeuty duży wpływ ma rodzaj podnośnika zastosowany w stole rehabilitacyjnym. Proponujemy stoły elektryczne oraz hydrauliczne. Z naszej oferty szczególnie polecamy stoły z serii MASTER, dostępne w różnych konfiguracjach (tylko z podnoszonym zagłówkiem, z funkcją pozycji Pivot, a także z funkcją pozycji fotela). Szeroki wybór kolorystyki tapicerki pozwoli dopasować stół do każdego gabinetu.

Stacjonarne stoły rehabilitacyjne do pracy z dorosłymi i dziećmi

Nowoczesne i wytrzymałe stacjonarne stoły rehabilitacyjne mogą być wykorzystywane do terapii manualnej, masażu oraz ćwiczeń (kinezyterapii). Istnieje możliwość wyboru stołu z otworem w zagłówku z zatyczką lub bez otworu. W ofercie posiadamy stoły rehabilitacyjne standardowych rozmiarów do terapii osób dorosłych oraz stoły przeznaczone do ćwiczeń z dziećmi.

Nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego stołu. Osoby zainteresowane poradą prosimy o kontakt.