Stoły rehabilitacyjne 

Stoły do rehabilitacji

Stół do rehabilitacji to podstawowe narzędzie każdego fizjoterapeuty. Dlatego też bardzo ważne jest to, aby był on maksymalnie dostosowany do jego potrzeb. W ofercie posiadamy szeroki wybór wytrzymałych stołów do rehabilitacji. Nasze stoły charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz stabilnością. Do wyboru oferujemy stoły dwu, trzy, cztero, a nawet pięcio-częściowe. Szczególną troskę przykładamy do zapewnienia komfortu pracy terapeuty, dlatego ma on do wyboru kilka rodzajów podnoszenia stołu. Z naszej szerokiej oferty szczególnie polecamy stoły z serii MASTER, a także droższe, lecz charakteryzujące się najwyższą możliwą jakością stoły z serii ENRAF-NONIUS. Szeroki wybór kolorystyki w zakresie tapicerki pozwoli dopasować stół do każdego gabinetu.

Stacjonarne stoły rehabilitacyjne 

Oferujemy nowoczesne i wytrzymałe stoły rehabilitacyjne: stoły składane, łóżka do masażu i stoły stacjonarne. Proponujemy sprzęt i wyposażenie wiodących na rynku producentów: Habys, Kinesis, Juventas i Enraf-Nonius. Stoły MASTER posiadają szereg przydatnych funkcji, m.in. funkcję fotela, Pivot, regulację przy pomocy pilota. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru preferowanej kolorystyki z szerokiej gamy barw. 

 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję