Aparaty do terapii łączonej - COMBI 

Zastosowanie Aparatów do terapii łączonej (combi)

Aparaty do terapii skojarzonej (combi, łączonej) charakteryzują się, jak sama nazwa wskazuje, połączeniem dwóch lub wielu terapii w jednym urządzeniu. Do najbardziej popularnych połączeń należą elektroterapia i ultradźwięki, elektroterapia i laser, ultradźwięki i laser. Istnieją także kombinacje trzech i więcej terapii, które szczególnie mogą być polecane osobom, które posiadają praktykę mobilną i zależy im na tym, aby posiadać wszystkie terapie w jednym urządzeniu. Wyróżnić tutaj można m.in. aparat, który posiada aż cztery terapie w jednym: elektroterapię, ultradźwięki, laseroterapię oraz magnetoterapię.

Zobacz film

Aparaty do terapii łączonej

Przedstawiamy naszą ofertę aparatów do terapii łączonej (combi). Proponujemy aparaty i wyposażenie łączonych stanowisk do elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii i ultradźwięków wiodących na rynku producentów: Astar, BTL, EiE Otwock, MARP Electronics oraz Enraf-Nonius. Aparaty do terapii łączonej zapewniają terapeucie wygodę użytkowania i pełną funkcjonalność. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję