Aparaty do terapii łączonej - COMBI 

Aparaty COMBI - wielofunkcyjne aparaty do fizjoterapii

Aparaty do terapii skojarzonej (combi, łączonej) to urządzenia, które umożliwiają wykonanie co najmniej dwóch różnych terapii. Do najbardziej popularnych połączeń należą:

  • elektroterapia i ultradźwięki,
  • elektroterapia i laseroterapia,
  • ultradźwięki i laseroterapia,
  • laseroterapia i magnetoterapia.

Istnieją także wielofunkcyjne aparaty, które w jednym urządzeniu łączą trzy albo nawet cztery terapie fizykalne. Należą do nich aparaty do elektroterapii, ultradźwięków i laseroterapii czy aparaty do elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii i magnetoterapii. 

Takie aparaty COMBI polecamy do niewielkich gabinetów, w których trudno byłoby zmieścić kilka stacjonarnych urządzeń. To też rozwiązanie dla fizjoterapeutów, którzy wykonują zabiegi w domu pacjenta. 

Do fizjoterapii mobilnej polecamy niewielkie przenośne aparaty do terapii fizykalnych. Są to urządzenia na tyle lekkie i małych rozmiarów, że bez problemu można spakować dwa czy trzy aparaty do jednej torby. Wśród przenośnych aparatów również zdarzają się urządzenia COMBI, ale należą one do rzadkości.

Wybór aparatów do terapii łączonej w naszym sklepie

Oferujemy aparaty do terapii łączonej uznanych marek - producentów, którzy są liderami na rynku sprzętu do rehabilitacji, ale także jako firma BardoMed produkujemy własne urządzenia. Największą popularnością cieszy się aparat do elektroterapii i ultradźwięków BARDOMED EU1, którego możliwości prezentujemy w filmie:

Polecamy także aparaty COMBI do fizjoterapii takich marek jak Enraf-Nonius oraz EiE Otwock. W przypadku pytań o sprzęt rehabilitacyjny zapraszamy do kontaktu. Nasi fizjoterapeuci chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia.