Sprzęt rehabilitacyjny 

Sprzęt do rehabilitacji i fizykoterapii 

Rehabilitacja oznacza powrót do pełni sprawności i zdrowia. Jednak w niektórych przypadkach aby do tego doszło niezbędny jest profesjonalny sprzęt i fachowa pomoc fizjoterapeuty. 

Sprzęt rehabilitacyjny w ofercie BardoMed.pl obejmuje zarówno przenośne aparaty do fizykoterapii, jak również sprzęt do kinezyterapii, czyli wszystkie urządzenia wykorzystywane do prowadzenia terapii z pacjentami. Dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu produktów jesteśmy w stanie dopasować sprzęt dla każdego klienta. W skład sprzętu rehabilitacyjnego wchodzą m.in. urządzenia do elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii oraz magnetoterapii, a także innowacyjne i skuteczne urządzenia, m.in. aparaty do terapii falą uderzeniową, lasery wysokoenergetyczne, a także terapia Tecar.

Kinezyterapia zawiera takie produkty jak: UGUL, PUR, zestawy REDCORD. Uzupełnieniem oferty jest drobny sprzęt rehabilitacyjny, jakim są piłki gimnastyczne, taśmy i tubingi do ćwiczeń, maty gimnastyczne, drabinki. 

Sprzęt do fizykoterapii i sprzęt rehabilitacyjny znajdujący się w naszym sklepie spełnia wysokie wymagania naszych klientów i znajduje zastosowanie w codziennej pracy wielu specjalistów: lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję