Aparaty do elektroterapii i laseroterapii  

Aparaty do elektroterapii i laseroterapii

Polecamy dwie najbardziej popularne terapie w jednym urządzeniu! Aparaty do elektroterapii i laseroterapii zapewniają terapeucie wygodę użytkowania i pełną funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatów COMBI, które łączą elektroterapię z pełną gamą prądów i elektrodiagnostyką oraz laseroterapią z sondą punktową podczerwoną IR.  

Elektroterapia 

Jedna z podstawowych metod leczenia w fizykoterapii. Do zabiegów wykorzystywane są prądy o niskiej i średniej częstotliwości. Zadaniem terapii przy użyciu prądów jest zmniejszenie bólu, działanie przeciwzapalne, stymulacja mięśni i tkanek, a także wywołanie efektu przekrwiennego.

Laseroterapia

Aparaty do laseroterapii pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Co więcej laseroterapia jest skuteczną metodą w leczeniu skóry i gojeniu ran.

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję