Aparaty do elektroterapii i terapii podciśnieniowej (VACUM) 

Aparaty do elektroterapii i terapii podciśnieniowej (VACUM)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatów COMBI do elektroterapii i terapii podciśnieniowej (VACUM). Aparaty do fizykoterapii typu COMBI są atrakcyjną propozycją szczególnie dla małych gabinetów. Za ich pomocą można przeprowadzać elektroterapię i terapię podciśnieniową na zmianę lub w terapii łączącej te dwa rodzaje zabiegu. 

Aparat do elektroterapii

Elektroterapia to jedna z podstawowych metod leczenia w fizykoterapii. Do zabiegów wykorzystywane są prądy o niskiej i średniej częstotliwości. Zadaniem terapii przy użyciu prądów jest zmniejszenie bólu, działanie przeciwzapalne, stymulacja mięśni i tkanek, a także wywołanie efektu przekrwiennego.

Aparaty do terapii podciśnieniowej (VACUM)

Terapia podciśnieniowa to metoda mająca na celu przyspieszenie gojenia ran (także tych trudno gojących się) za pomocą wytwarzania ujemnego ciśnienia w ich łożysku. Polegająca na działaniu pulsująco-ssącej fali podciśnieniowej i ma zastosowanie w większości dziedzin medycyny. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję