Aparaty do elektroterapii, laseroterapii i magnetoterapii 

Aparaty do elektroterapii, laseroterapii i magnetoterapii

Aparaty do terapii skojarzonej charakteryzują się, jak sama nazwa wskazuje, połączeniem wielu terapii w jednym urządzeniu. W tym wypadku to kombinacja trzech terapii, która szczególnie może być polecana osobom, które posiadają praktykę mobilną i zależy im na tym, aby posiadać wszystkie terapie w jednym urządzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych aparatów do elektroterapii, laseroterapii i magnetoterapii.

Elektroterapia 

Jedna z podstawowych metod leczenia w fizykoterapii. Do zabiegów wykorzystywane są prądy o niskiej i średniej częstotliwości. Zadaniem terapii przy użyciu prądów jest zmniejszenie bólu, działanie przeciwzapalne, stymulacja mięśni i tkanek, a także wywołanie efektu przekrwiennego.

Laseroterapia

Aparaty do laseroterapii pozytywnie wpływają na aktywność tkanek oraz komórek. Terapia przy pomocy urządzeń do laseroterapii poprawia mikrokrążenie oraz ma działanie przeciwzakrzepowe. Co więcej laseroterapia jest skuteczną metodą w leczeniu skóry i gojeniu ran.

Magnetoterapia

Jedna z bardziej popularnych metod leczenia fizykalnego.Prawidłowy bilans sił elektromagnetycznych ma bowiem duże znaczenie dla działania organizmu. Gdy zostanie on zaburzony następuje spadek sprawności układu nerwowego oraz spowalnia się metabolizm. W magnetoterapii bodźcem jest pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, które zwiększa odporność, przyspiesza regenerację tkanek, ma działanie przeciwbólowe oraz odpręża. Ponadto, do leczenia przy użyciu pola magnetycznego kwalifikują się takie schorzenia jak: choroby naczyń krwionośnych, osteoporoza, stwardnienie rozsiane, rwy kulszowe, AZS (atopowe zapalenie skóry), migreny, bóle kręgosłupa. 

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję