Tablice medyczne 

Tablice medyczne

Tablice medyczne są przydatnym i estetycznym elementem wyposażenia gabinetów, przychodni i sal zabiegowych. Wykorzystywane są również podczas kształcenia rehabilitantów i fizjoterapeutów.

Korzyści wynikające ze stosowania tablic medycznych

 - ułatwia zobrazowanie wybranej części ciała ludzkiego i sprawia, że pacjent lepiej rozumie co dzieje się z jego ciałem i na czym       polega dysfunkcja,
 - ułatwia wyjaśnienie szczegółów anatomii oraz zależności przyczynowo-skutkowych między źródłem                                               patologii a dolegliwościami bólowymi,
 - świadczy o profesjonalnym podejściu poprawiając wizerunek kliniki,
 - stanowi szybkie źródło podpowiedzi podczas pogłębiania wiedzy i umiejętności praktycznych.

W naszej ofercie można znaleźć tablice medyczne ścienne do układu limfatycznego, krwionośnego, oddechowego, nerwowego i mięśniowego. Proponujemy również tablice medyczne z punktami akupunktury, refleksoterapią stóp oraz dłoni, a także tablice szkieletu, mózgu, kręgosłupa, meridiany, kończyn górnych i dolnych. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję