Lasery wysokoenergetyczne iLUX
Zamknij
1/17
Zamknij
Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
 • Laser wysokoenergetyczny iLUX 10 Duo (10 W, 810 nm, 980 nm)
1/14

Laser wysokoenergetyczny iLUX 15 Duo (15 W, 810 nm, 980 nm)

Laser wysokoenergetyczny iLUX 15 Duo (moc 15 W, długość fali 810 nm, 980 nm). W zestawie okulary ochronne (2 szt.), torba do transportu oraz końcówki aplikatora (2 szt.). 

Zapytaj o produkt

49 900,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Aparaty z serii iLUX posiadają wysokiej jakości 5,7 calowy, kolorowy ekran dotykowy. iLUX zawiera ponadto, dużą, interaktywną bazę danych, w której występuje 60 schorzeń oraz moduł ScanX wykorzystywany w przypadku dużych obszarów ciała.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY APARATÓW WYSOKOENERGETYCZNYCH ILUX:

1). System TRIAX - jedyne aparaty z trzema długościami fali (650 nm, 810 nm, 980 nm) - wersja Triax

2). W zależności od schorzenia możemy dopasować do pacjenta odpowiedni tryb pracy. Do wyboru posiadamy aż 7 trybów: tryb emisji ciągłej, pojedynczy impuls, tryb impulsowy, seria impulsów, tryb przeciwzapalny (ant-inf), tryb stochastyczny (E2C), tryb własny

2). Możemy osiągnąć trzy efekty: efekt przecibólowy = E2C, efekt przeciwzapalny, efekt biostymulacyjny

3). Tryb E2C = Natychmiastowy efekt przeciwbólowy. W szczególności ważne, gdy fizjoterapeuta pracuje ze sportowcami, którzy wymagają szybkiego powrotu do zdrowia

4). 2 sztuki okularów, 2 końcówki oraz torba do transportu w zestawie

5). Bogata biblioteka schorzeń - parametry na aparacie możemy ustawiać samodzielnie lub korzystając z gotowych programów

6). Szerokie spektrum laserów (moc i długości fali) do wyboru w zależności od potrzeb i grupy pacjentów

7). Długotrwałe, skuteczne i szybkie efekty

8). Z aparatów korzystają największe kluby sportowe świata

EFEKTYWNE LECZENIE:

Wiązka laserowa aparatów iLUX, dzięki technologii wiązania kwantowego złota i cyny charakteryzuje się bardziej skupionym i precyzyjnym działaniem niż w przypadku zwykłego lasera półprzewodnikowego, co wpływa na lepsze leczenie. Większy przedział długości skupionych oraz zrównoważonych fal daje lepsze efekty terapeutyczne. 

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW:

Aparaty z serii iLUX nie wymagają kosztownej konserwacji w przeciwieństwie do starszych laserów neodymowych Nd:YAG (kosztowna wymiana lampy). Technologia o wysokiej wydajności gwarantuje długotrwałe efekty. 

WIELOFUNKCYJNA TERAPIA LASEROWA, DZIĘKI ZASTOSOWANIU 7 trybów emisji: 

TRYB EMISJI CIĄGŁEJ - ten typ energii jest w stanie wywołać procesy biostymulacji komórkowej, zwiększając produkcję ATP. Tryb ten jest potrzebny do wywołania procesu regeneracji tkanek, przyspieszając czas powrotu do zdrowia. Przeznaczony jest do schorzeń, w których uraz leży głęboko. 

POJEDYNCZY IMPULS - emisja lasera jest skupiona w pojedynczym impulsie o wysokiej energii i precyzyjnej dawce. Aby zagwarantować najlepsze leczenie należy dostosować amplitudę pojedynczego impulsu.  

TRYB IMPULSOWY - tryb ten pozwala na optymalizację emisji lasera zgodnie z fototypem pacjenta. Przynosi efekty pro oraz przeciwzapalne oraz zwiększa biostymulację. 

SERIA IMPULSÓW - szczególnie wskazany w leczeniu patologii nawrotowych, w których występuje przewlekły ból. 

TRYB PRZECIWZAPALNY (ANT-INF) - polega na uwolnieniu tlenku azotu, co ma zasadnicze znaczenie dla zrównoważenia mikrokrążenia.

TRYB STOCHASTYCZNY E²C - wytwarza impulsy lasera o różnej mocy, oddziałując z obwodowym system nerwowym. Emisja lasera z połączeniu z działaniem termo-mechanicznym pozwala na szybkie blokowanie sygnałów bólowych. Ma także działanie przeciwbólowe. 

TRYB WŁASNY - istnieje możliwość spersonalizowania emisji poprzez regulację współczynnika wypełnienia i parametrów częstotliwości, co pozwala "tworzyć" tryby impulsowe oraz super-impulsowe w zależności od wymaganych właściwości terapii. 

Każdy z trybów wywołuje inne korzyści i posiada inne cechy, zakres możliwości, z których można wybrać najlepsze do terapii przewlekłych i ostrych schorzeń. 

BIBLIOTEKA SCHORZEŃ:

Aparaty serii iLUX wyposażone są w bibliotekę ponad 60 schorzeń z protokołami interaktywnymi podzielonymi według fazy schorzenia. Oprogramowanie to dostarcza graficzną informację zwrotną, która pokazuje moc, czas oraz energię dostarczaną przez laser. 

Funkcjonalność Mec OS Real Time (w czasie rzeczywistym) umożliwia wprowadzenie dokładnych wymiarów obszaru, który ma być poddany leczeniu, zapewniając tym samym prawidłową dawkę leczenia. 

TRYBY:

 • Tryb czasowy/dżul - w pierwszym trybie operator wskazuje czas trwania terapii, a iLUX zatrzymuje dostarczanie energii gdy określony czas zostanie osiągnięty. W trybie dżul zaś operator może ustawić dawkę energii do terapii. Dostawa energii zakończy się gdy ustalona wartość zostanie osiągnięta. 
 • Tryb punktów spustowych - pozwala leczyć punkty spustowe, dawka dla każdego punktu jest ustawiania w dżulach, a system informuje operatora kiedy ustalona dawka zostanie osiągnięta. 
 • Fototyp - skóra posiada szereg właściwości, które mogą mieć wpływ na wchłanianie promieniowania laserowego do tkanek. W związku z tym w laserze iLUX można wybrać fototyp skóry najbliższy temu, który chcemy leczyć. 
 • Protokoły efektów - aparaty iLUX posiadają specjalne tryby w celu uzyskania 5 głównych efektów terapeutycznych (biostymulacyjny, przeciwbólowy, przeciwzapalny, anty-obrzękowy, uwolnienia napięcia). W momencie, gdy terapeuta wybierze dany tryb, iLUX przenosi nas go do ustawień leczenia, tak by osiągnąć najlepsze rezultaty. 

DOKŁADNOŚĆ I KONTROLA:

 • System kalibrujący, który sprawdza efektywną emisję lasera, kalibracja jest dokładna, gdyż jest prowadzona bezpośrednio przez końcówkę uchwytu. 
 • Kontrola temperatury głowicy lasera zapewnia bezpieczeństwo użytkowania lasera. 

TRYB ScanX:

Dzięki opatentowanemu stożkowi magnetycznemu, iLUX może być używany jako laser, do którego obsługi niepotrzebna jest osoba wykonująca zabieg. Aplikator stożkowy ScanX jest wykonany ze specjalnego materiału biokompatybilnego, doskonale tolerowanego przez pacjenta. Ponadto, posiada on bibliotekę schorzeń z 60 przypadkami. Istnieje możliwość przerwania leczenia, dzięki przyciskowi bezpieczeństwa.

OPINIE FIZJOTERAPEUTÓW NA TEMAT LASERÓW ILUX:

Michał Kaczmarek (fizjoterapeuta manualny, osteopata, pracuje z polską kadrą lekkoatletów i tenisistek) - wykorzystuję laser w swojej pracy z kontuzjami sportowymi. Laser wysokoenergetyczny iLUX jest świetnym narzędziem by przyspieszyć naturalne procesy regeneracji. Dzięki laserowi efekty mojej pracy weszły na wyższy poziom.

Aleksandra Olszak (fizjoterapeutka) - praca z laserem wysokoenergetycznym iLUX jest dla mnie przyjemnością. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal w jednym laserze można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Uważam, że największą przewagą lasera jest możliwość zastosowania trybu E2C, który ma natychmiastowy efekt przeciwbólowy. W większości przypadków efekt jest widoczny od razu po pierwszym zabiegu.

Bartłomiej Lis (fizjoterapeuta) - laser wysokoenergetyczny iLUX to innowacyjne rozwiązanie w terapii pacjentów. Jedną z największych zalet aparatu jest fakt, że możemy pracować z pacjentem nawet w stanie ostrym, bezpośrednio po urazie. Dzięki laserowi możemy bardzo szybko przyspieszyć regenerację i sprawić by nasi pacjenci powrócili szybko do pełni sprawności. Laser wysokoenergetyczny stosuję w swojej pracy ze sportowcami, m.in. w takich przypadkach jak: stłuczenia, przykurcze, zwichnięcia, przeciążenia mięśni.

Paweł Osak (fizjoterapeuta)- iLUX daje znakomite efekty terapeutyczne przede wszystkim w pracy ze sportowcami. Lubię wykorzystywać laser podczas obozów sportowych, dzięki czemu sportowcy, z którymi pracują mogą trenować mimo bólu i kontuzji.

ZDJĘCIA Z TERAPII:

20170503_215759.jpg

ZOBACZ FILMY:

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

Strefa do pobrania

(12) 444 12 97
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję