Prezentacja aparatów do magnetoterapii
Zamknij
1/2
Zamknij
Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
  • Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG
1/9
Przenośny zestaw do magnetoterapii ORTHOMAG Zobacz większe

Oceń produkt: 
5.00 5 2

Przenośny aparat do magnetoterapii ORTHOMAG

Orthomag® jest urządzeniem ortopedycznym do magnetoterapii o niskiej częstotliwości z wykorzystaniem impulsowego pola elektromagnetycznego (PEMF). 

Zapytaj o produkt

1 925,00 zł

1 540,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

Orthomag® jest urządzeniem ortopedycznym do magnetoterapii o niskiej częstotliwości z wykorzystaniem impulsowego pola elektromagnetycznego (PEMF). Jako pierwsze na świecie posiada elastyczny, lekki, smukły uniwersalny aplikator, który zapewnia ergonomię i wygodę użycia.

Orthomag® PEMF posiada 2 wstępnie ustawione programy. Pierwszy (przycisk L) działa z częstotliwością 50 Hz i jest przeznaczony do leczenia schorzeń tkanki kostnej (np. artrozy, złamań, osteoporozy). Drugi program (przycisk H) pracuje z częstotliwością 75 Hz i jest wskazany szczególnie przy stanach zapalnych (np. zapaleniach ścięgien, bólach dolnej części pleców i bólach karku). W obu programach natężenie może osiągnąć maksymalnie 25 Gaussów. Jednostka zasilająca posiada 2 kolorowe diody LED, które działają jako wskaźniki ustawień programów i pracy urządzenia (podłączenie do zasilania, stan baterii).

Korzyści:

Wytrzymałość i ergonomia na najwyższym poziomie

Opatentowany uniwersalny aplikator Orthomag® jest wyjątkowy:  lekki, wygodny, a w szczególności elastyczny.Żaden inny aplikator do magnetoterapii o niskiej częstotliwości dostępny na rynku nie jest tak smukły i lekki. Dopasowuje się do pozycji i kształtu ciała.

Rozmiar ma znaczenie

Orthomag® jest pierwszym urządzeniem ortopedycznym do magnetoterapii o niskiej częstotliwości z wykorzystaniem impulsowego pola elektromagnetycznego (PEMF), z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie.Jest nieduży i łatwy do założenia, a dzięki uniwersalnemu ergonomicznemu aplikatorowi możesz wykonywać codzienne czynności zapominając, że go nosisz.

Bez ograniczeń

Orthomag® można podłączyć do gniazda zasilania w domu, gdy siedzisz lub leżysz na kanapie, lub do gniazda zapalniczki samochodowej (12V/24V - opcjonalna). Urządzenie można również zasilić baterią bez martwienia się o jej żywotność, zwłaszcza gdy jesteś w ruchu. Korzystaj z magnetoterapii PEMF gdziekolwiek jesteś.

Zasilanie

Jedną z mocnych stron urządzenia Orthomag® jest jego wyjątkowa wszechstronność w użyciu. Możesz korzystać z terapii w dowolnym miejscu i czasie. Orthomag® wyposażony jest w baterię litową, przeznaczoną do terapii w ruchu, ładowarkę sieciową (230V/110V) do korzystania z urządzenia w domu lub w biurze, oraz ładowarkę samochodową -akcesorium dodatkowe (12V/24V ) do używania podczas jazdy.

Uniwersalny elastyczny aplikator

Opatentowany uniwersalny aplikator Orthomag® jest bardzo smukły, elastyczny i ergonomiczny (tylko 5 mm grubości i 100 g wagi). Ostatecznie rozwiązuje problem wagi, rozmiaru i sztywności, dotyczący zwykle aplikatorów do magnetoterapii o niskiej częstotliwości.Wykonany jest z biokompatybilnej gumy silikonowej i doskonale dopasowuje się do każdej części ciała, zapewniając najlepsze efekty terapii.

Przenośne aparaty do magnetoterapii

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt

katalog
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które pomagają w optymalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb dostępnych treści. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuję