Zamknij
Segment do kabiny UGUL
  • Segment do kabiny UGUL
1/1
Segment do kabiny UGUL Zobacz większe

Segment do kabiny UGUL

Segment do kabiny UGUL.

Zapytaj o produkt

1 190,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

UGUL jest zestawem przeznaczonym jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z wykorzystaniem systemu ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem jak również możliwością zastosowania wyciągu Perschl'a.

Elementy kabiny (segmenty ramowe) wykonane są z kształtowników kwadratowych wypełnionych prętami stalowymi, łączone w sposób trwały metoda spawania w osłonie CO2. Każdy segment pokryty jest lakierem proszkowo – piecowym, w kolorze białym. Śruby do montażu kabiny pokryte są warstwą NiCr lub Zn. Dodatkowe segmenty pozwalają na poszerzenie zakresu ćwiczeń w kabinie UGUL.

Podstawowym elementem UGUL jest kabina zbudowana z osiatkowanych elementów tworzących trzy ściany i sufit. Kabina stanowi bazę do wykorzystania systemu podwieszek i ciężarków. Dodatkowe elementy kabiny jak drabinki i przewieszki (opcja) umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji w różnych wymiarach, spełniających wymagania oraz uwzględniających możliwości lokalowe zakładów rehabilitacji. Unifikacja elementów kabiny pozwala na łączenie krat przewieszek w jej dowolnym układzie.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt