Zamknij
UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów)
  • UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów)
1/1
UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów) Zobacz większe

UGUL P Kabina do ćwiczeń i zawieszeń z przewieszką

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń o wymiarach: 2,0 x 2,0 x 2,0 m.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji ok. 2 tygodnie. 

Zapytaj o produkt

4 980,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

UGUL jest zestawem przeznaczonym jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z wykorzystaniem systemu ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem jak również możliwością zastosowania wyciągu Perschl'a.

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń o wymiarach: 2,0 x 2,0 x 2,0 m. Kabina do ćwiczeń i zawieszeń zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Przeznaczona jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie.

Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratkowym. Ramy kraty wykonane są z kształtowników, wypełnione prętami stalowymi, łączone w sposób trwały. Całość pokryta jest białym lakierem nałożonym metodą proszkową.

Podstawowym elementem UGUL jest kabina zbudowana z osiatkowanych elementów tworzących trzy ściany i sufit. Kabina stanowi bazę do wykorzystania systemu podwieszek i ciężarków. Dodatkowe elementy kabiny jak drabinki i przewieszki (opcja) umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji w różnych wymiarach, spełniających wymagania oraz uwzględniających możliwości lokalowe zakładów rehabilitacji. Unifikacja elementów kabiny pozwala na łączenie krat przewieszek w jej dowolnym układzie.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt