Zamknij
UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów)
  • UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów)
1/1
UGUL Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2/2/2 m (8 segmentów) Zobacz większe

UGUL PP Kabina do ćwiczeń i zawieszeń podwójna (14 segmentów)

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń o wymiarach (wysokość/szerokość/długość): 2,0 x 4,0 x 2,0 m.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji ok. 2 tygodnie. 

Zapytaj o produkt

6 320,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

UGUL jest zestawem przeznaczonym jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z wykorzystaniem systemu ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem jak również możliwością zastosowania wyciągu Perschl'a.

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń o wymiarach (wysokość/szerokość/długość): 2,0 x 4,0 x 2,0 m. Kabina do ćwiczeń i zawieszeń zbudowana jest z czternastu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan ze ścianą pośrodku. Przeznaczona jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie.

Podstawowym elementem UGUL jest kabina zbudowana z osiatowanych elementów. Kabina stanowi bazę do wykorzystania systemu podwieszek i ciężarków. Dodatkowe elementy kabiny jak drabinki i przewieszki (opcja) umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji w różnych wymiarach, spełniających wymagania oraz uwzględniających możliwości lokalowe zakładów rehabilitacji. Unifikacja elementów kabiny pozwala na łączenie krat przewieszek w jej dowolnym układzie.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt