Zamknij
Przewieszka boczna z podporą montowaną do kabiny UGUL
  • Przewieszka boczna z podporą montowaną do kabiny UGUL
1/1
Przewieszka boczna z podporą montowaną do kabiny UGUL Zobacz większe

Przewieszka boczna z podporą montowaną do kabiny UGUL

Przewieszka boczna z podporą montowaną do kabiny UGUL o wymiarach: 2,0 x 2,0 x 1,0 m.

Zapytaj o produkt

1 790,00 zł

Cena Brutto

Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz do nas:
(12) 444 12 97

Opis produktu:

 

UGUL jest zestawem przeznaczonym jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z wykorzystaniem systemu ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem jak również możliwością zastosowania wyciągu Perschl'a.

Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka o wymiarach: 2,0 x 2,0 x 1,0 m, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratkowym. Ramy kraty wykonane są z kształtowników, wypełnione prętami stalowymi, łączone w sposób trwały. Całość pokryta jest białym lakierem nałożonym metodą proszkową.

Podstawowym elementem UGUL jest kabina zbudowana z osiatkowanych elementów tworzących trzy ściany i sufit. Kabina stanowi bazę do wykorzystania systemu podwieszek i ciężarków. Dodatkowe elementy kabiny jak drabinki i przewieszki (opcja) umożliwiają tworzenie wielu konfiguracji w różnych wymiarach, spełniających wymagania oraz uwzględniających możliwości lokalowe zakładów rehabilitacji. Unifikacja elementów kabiny pozwala na łączenie krat przewieszek w jej dowolnym układzie.

Zobacz produkty powiązane

Zapytaj o produkt