I wiosenne warsztaty dla fizjoterapeutów. Laseroterapia wysokoenergetyczna

Nowości sprzętowe, Wydarzenia

szkolenie laseroterapia wysokoenergetyczna7 maja mieliśmy okazję zorganizować I zajęcia warsztatowe dla fizjoterapeutów z zakresu laseroterapii wysokoenergetycznej. Poniżej chcielibyśmy podzielić się fotorelacją ze szkolenia, a także opiniami uczestników. 

Warsztaty z laseroterapii wysokoenergetycznej iLUX

Warsztaty rozpoczęły się od wykładu z laseroterapii wysokoenergetycznej, który przeprowadziła Angeli Amodio – włoska fizjoterapeutka, pracująca na co dzień ze sportowcami. Teoretyczna część szkolenia była wzbogacona o przykłady z własnej praktyki terapeutycznej. Następnie przystąpiliśmy do części praktycznej, w której kilku uczestników mogło doświadczyć skuteczności lasera wysokoenergetycznego i pozbyć się własnych dolegliwości bólowych. Podczas tej części wiele osób było zaskoczonych pozytywnymi rezultatami leczenia laserem.

laser wysokoenergetyczny

Warsztaty

Kolejnym etapem szkolenia była część warsztatowa podczas, której uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. W każdej z nich mieli okazję samodzielnie popracować z laserem zarówno jako pacjenci, jak również jako terapeuci.

laser wysokoenergetyczny

W następnej części swoją wiedzą na temat terapii podzielił się Michał Kaczmarek – fizjoterapeuta pracujący przede wszystkim ze sportowcami m.in. polską i norweską kadrą lekkoatletów (Marcin Lewandowski, Angelika Cichocka) czy reprezentacją polski w tenisie ziemnym kobiet.

Michał Kaczmarek

Ankieta po szkoleniu z laseroterapii wysokoenergetycznej

Dziękujemy za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo w szkoleniu. Poniżej odpowiedzi uczestników na temat warsztatów.

Screen Shot 05-12-16 at 02.36 PM Screen Shot 05-12-16 at 02.36 PM 001 Screen Shot 05-12-16 at 02.41 PM

ZOBACZ FILM Z WARSZTATÓW 

Autor: Anna Cebeńko

Anna Cebeńko to Ekspert firmy BardoMed w zakresie doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań do gabinetu rehabilitacji i fizykoterapii. Posiada 6-letnie doświadczenie pracy w firmie. Chętnie podpowie również w jaki sposób wypromować swój gabinet przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnych urządzeń oraz możliwości social mediów.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Ciekawi nas Twoja opinia, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *