Blog - Wydarzenia

Wydarzenia

Droga do mistrzostwa – rozmowa z Sebastianem Kasprzykiem, złotym medalistą Mistrzostw Europy w biegach OCR

Z Sebastianem Kasprzykiem rozmawiamy o jego zainteresowaniach sportowych, przygotowaniach do zawodów, sukcesach i… drenażu limfatycznym, który pomaga mu w regeneracji pomiędzy treningami. Zapraszamy do przeczytania wywiadu.

Czytaj dalej

Wydarzenia

Akademia BardoMed – kursy w 2018 roku

Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić /Feliks Chwalibóg/ Serdecznie zapraszamy na kursy organizowane przez Akademię BardoMed w 2018 roku. Przygotowaliśmy dla Państwa kursy z: 1. Holistycznego podejścia do rehabilitacji sportowej. Terapia manualna – Osteopatia – Innowacyjna fizykoterapia które odbędą się: 27.01.2018 r. – Wrocław – ZAPISY: https://47282-22.evenea.pl/ 24.02.2018 r. – Warszawa […]

Czytaj dalej

Wydarzenia

Bezpłatne szkolenia dla fizjoterapeutów podczas Targów REHABILITACJA 2017

We wrześniu odbędzie się kolejna, 25 już edycja Targów Rehabilitacja w Łodzi. W ramach tego wydarzenia wspólnie z naszymi ekspertami przygotowaliśmy dla fizjoterapeutów 4 szkolenia. Zachęcamy do zapisów bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Czytaj dalej

Wydarzenia

Chcesz poznać nowe terapie? Przyjdź na najbliższe szkolenia BardoMed

Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi kursami postanowiliśmy uruchomić nową edycję warsztatów. Tym razem miejscem szkolenia będzie Kraków.

Czytaj dalej

Wydarzenia

BardoMed na Targach Go Active Show

W dniach 21-23 kwietnia w Nadarzynie/ k. Warszawy odbędą się największe Targi Fitness i sportów siłowych w Polsce. 

Czytaj dalej

Wydarzenia

TERAPIA TECAR – CERTYFIKOWANE WARSZTATY DLA FIZJOTERAPEUTÓW (TRZEBNICA) 10.12.2016

Firma BardoMed zaprasza na warsztaty poświęcone terapii Tecar. 

Czytaj dalej

Wydarzenia

Targi REHABILITACJA 2016

Zastanawiasz się nad zakupem naszych produktów, ale chciałbyś najpierw zobaczyć je na żywo? Teraz nadarza się ku temu okazja! Mamy okazję zaprosić wszystkich zainteresowanych na targi REHABILITACJA 2016 w Łodzi. Organizowane są one już po raz 24 i z każdym kolejnym rokiem cieszą się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem. W poprzedniej edycji brało udział ponad […]

Czytaj dalej

Wydarzenia

Laseroterapia wysokoenergetyczna – certyfikowane warsztaty dla fizjoterapeutów (Kraków) 03.09.2016

Firma BardoMed zaprasza na szkolenie z laseroterapii wysokoenergetycznej. Warsztaty skierowane są dla fizjoterapeutów, którzy w swojej praktyce stosują lub chcieliby zastosować skuteczne metody terapii.

Czytaj dalej

Nowości sprzętowe, Wydarzenia

I wiosenne warsztaty dla fizjoterapeutów. Laseroterapia wysokoenergetyczna

7 maja mieliśmy okazję zorganizować I zajęcia warsztatowe dla fizjoterapeutów z zakresu laseroterapii wysokoenergetycznej. Poniżej chcielibyśmy podzielić się fotorelacją ze szkolenia, a także opiniami uczestników. 

Czytaj dalej

Nowości sprzętowe, Wydarzenia

Zapraszamy na I wiosenne warsztaty dla fizjoterapeutów. Laseroterapia wysokoenergetyczna

Akademia BardoMed – szkolenia Firma BardoMed zaprasza na pierwsze, wiosenne, bezpłatne szkolenie z laseroterapii wysokoenergetycznej. Warsztaty skierowane są dla fizjoterapeutów, którzy w swojej praktyce stosują lub chcieliby zastosować skuteczne metody terapii takie jak: laseroterapia wysokoenergetyczna, fala uderzeniowa czy terapia Tecar.

Czytaj dalej