BardoMed na Targach Go Active Show

Wydarzenia


BardoMed targi go active showW dniach 21-23 kwietnia w Nadarzynie/ k. Warszawy odbędą się największe Targi Fitness i sportów siłowych w Polsce. 

Podczas Targów zaprezentujemy najbardziej innowacyjny sprzęt w naszej ofercie przeznaczony do rehabilitacji i treningu sportowców.

 

17434626_1377657988958771_4341352606317162812_o

Produkty jakie zaprezentujemy podczas targów to:

1). EPTE® Inertial Concept jest urządzeniem do isoinercyjnego treningu, stworzonym przez
hiszpańskich specjalistów. Od samego początku jego powstawania urządzenie ma za zadanie być
jednym z najbardziej efektywnych narzędzi do terapii funkcjonalnej oraz prewencji i rehabilitacji wielu rodzajów urazów. Korzystając z EPTE® Inertial Concept wypracujesz u swoich pacjentów jednocześnie rozwój i poprawę siły masy mięśniowej (zastosowanie również w sporcie i w zajęciach fitness) oraz zapobiegniesz przyszłym urazom. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest zwiększenie fazy ekscentrycznej pracy mięśni w najbardziej efektywny i nowoczesny sposób na rynku.

chico JPEG

 

2). LaserNeedle – światłowodowy laser dla Ortopedii i Sportu (wersja na stoliku lub walizka)

Terapia LaserNeedle jest innowacyjną, medyczną metodą nieinwazyjnego i bezbolesnego leczenia schorzeń z dziedziny: ortopedii, sportu, medycyny i rehabilitacji. LaserNeedle osiąga przełomowe rezultaty dzięki połączeniu technologii HPD oraz laseroterapii o niskiej mocy. Dzięki terapii LaserNeedle można osiągnąć przełomowe rezultaty w leczeniu ostrych schorzeń stawów – szczególnie artrozy i artrezy, a także wielu urazów mięśniowych i schorzeń ścięgien. LaserNeedle działa przeciwobrzękowoprzeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz przyspiesza wzrost nowych komórek.

Laserneedle Touch

LASERNEEDLE_Foto_Gon#68471B HWS Impingement KTS

Autor: Anna Cebeńko

Anna Cebeńko to Ekspert firmy BardoMed w zakresie doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań do gabinetu rehabilitacji i fizykoterapii. Posiada 6-letnie doświadczenie pracy w firmie. Chętnie podpowie również w jaki sposób wypromować swój gabinet przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnych urządzeń oraz możliwości social mediów.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Ciekawi nas Twoja opinia, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *